Discord "lütfen giriş yapmak için şifreni sıfırla" hatası

Kryajima

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Discord hesabım dün kendi kendine beni hesabımdan attı ben de çalındığını düşünerek şifremi değiştirmek istedim ama şifremi değiştiremiyorum. Ne elimde 6 haneli kurtarma kodu ne de başka şekilde doğrulayabiliyorum. Daha sonra eski şifremi hatırlayıp girmeye çalıştım ve çalışıyor ama "lutfen şifreni sıfırla" diye bir hata alıyorum.

(Ayrıca iki doğrulamalı aşamayı hesabımdan kaldırmıştım ama hala kod istiyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var şu an Discord hesabıma telefon numaram ile giriyordum normalde ama şimdi şifremi girdiğimde lutfen şifreni sıfırla diyor şifreyi değiştirmek için numaramı yazdıgımda ise mailine kod geldi diyor.

Hocam aynı sorun bende de var. Telefona dün kod geliyordu, bugün o da gelmez oldu. 2016 yılında açılmıs hesabım gitti, kafayı yemek üzereyim :(

Merhaba Discord hesabım dün kendi kendine beni hesabımdan attı ben de çalındığını düşünerek şifremi değiştirmek istedim ama şifremi değiştiremiyorum. Ne elimde 6 haneli kurtarma kodu ne de başka şekilde doğrulayabiliyorum. Daha sonra eski şifremi hatırlayıp girmeye çalıştım ve çalışıyor ama "lutfen şifreni sıfırla" diye bir hata alıyorum.

Sorunu çözebildin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende de aynı sorun var çözümünü bulursan yazar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı