Çözüldü Discord mesajlar yüklenemedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

noava

Picopat
Daha fazla  
Discord'da herhangi bir sunucu veya DM e girdiğimde mesajlar yüklenemiyor. Sabah böyle bir sorun yoktu son 3-4 saattir var çözümü nedir?
Not: VPN açınca sorun düzeliyor.

Çözüm
Discord taraflı bir sorun olup olmadığına baktım, sunucu taraflı sorun yok. CTRL + r atıp denediniz değil mi?

Evet hocam yine aynı sorun VPN açınca düzeliyor.

Discord taraflı bir sorun olup olmadığına baktım, sunucu taraflı sorun yok. CTRL + r atıp denediniz değil mi?

Hocam sorunu çözdüm çok basitmiş, modem kablosunu çekiyorsunuz sonra modemın reset tuşuna 30 saniye basılı tutup 30 saniye sonra modemin fişini takıyorsunuz bu işlem sırasında bilgisayar kapalı olmalı.

Evet hocam yine aynı sorun VPN açınca düzeliyor.

Hocam sorunu çözdüm çok basitmiş, modem kablosunu çekiyorsunuz sonra modemın reset tuşuna 30 saniye basılı tutup 30 saniye sonra modemin fişini takıyorsunuz bu işlem sırasında bilgisayar kapalı olmalı.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı