Discord mobil bildirimleri gelmiyor

ZisyX_Poena_Oguz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Merhabalar. Discord mobilde ne DM'den gelen mesajların ne de sunuculardan gelen mesajların bildirimleri geliyor. Uygulama içi ve uygulama bildirim ayarları açık fakat yine de bildirim gelmiyor. Sebebi ne olabilir? Çözümü var mı?

Merhabalar. Discord mobilde ne DM'den gelen mesajların ne de sunuculardan gelen mesajların bildirimleri geliyor. Uygulama içi ve uygulama bildirim ayarları açık fakat yine de bildirim gelmiyor. Sebebi ne olabilir? Çözümü var mı?

Hem ayarlardan hem de uygulamadan açın tekrar başlatın telefonu ardından deneyin.

Güç tasarrufu veya pil tasarrufu vb. özellikler açıksa da kapatın.

Telefonunun iPhone ise iOS 14'ün ilk sürümlerinde bildirim iletmeme sorunları var güncellemeyi deneyin.

Discord durumun ne? Rahatsız etmeyinde ise gelmez.
Mobille ilgisi yok dostum. Mobildeyken rahatsız etmeyine bile alınsa uygulama dışı bildirim geliyor.
Çözdüm: Tarayıcıdan başka bir hesaba girip aramayı denedim. Mobil olarak arama bildirimi geldiğinde mesaj bildirimi de otomatik aktif oldu. Sorun garip olduğu gibi çözümü de garip😀 . Bu Discord'un bir bugu sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı