Çözüldü Discord Mobil'de profiller beyaz görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gülhane Gazozu

Hectopat
Discord Mobil'de arkadaşlarımın profili ve sunucular beyaz görünüyor, sebebi nedir?
Örneğin;

IMG_20230326_203305.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi veya Redmi bir cihaz kullanıyorsanız ve cihazınızı karanlık modda kullanıyorsanız, sistem uygulamaları da otomatik olarak karanlık moda alıyor ve bazı uygulamaların halihazırda olan karanlık modlarıyla çakışma meydana geliyor. @elREYdeTURQUÍA hocamın da dediği gibi ayarlardan karanlık modu kapatırsanız düzelir. Xiaomi ve alt markası olan ürünlerde böyle oluyordu, diğer sistemlerden emin değilim.

Mükemmel rol ismi her neyse.
Uygulamaya basılı tutup önbelleği temizler misiniz?

Aynı şekilde işe yarmadı hocam ilk önce önbelleği temizledim girdim olmayınca tüm verileri sildim tekrardan giriş yaptım hala aynı.

Xiaomi veya Redmi bir cihaz kullanıyorsanız ve cihazınızı karanlık modda kullanıyorsanız, sistem uygulamaları da otomatik olarak karanlık moda alıyor ve bazı uygulamaların halihazırda olan karanlık modlarıyla çakışma meydana geliyor. @elREYdeTURQUÍA hocamın da dediği gibi ayarlardan karanlık modu kapatırsanız düzelir. Xiaomi ve alt markası olan ürünlerde böyle oluyordu, diğer sistemlerden emin değilim.

Aa pardon karanlık mod derken Discord'tan bahsediyor sandım deniyorum hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı

Aynı şekilde işe yarmadı hocam ilk önce önbelleği temizledim girdim olmayınca tüm verileri sildim tekrardan giriş yaptım hala aynı.

Aa pardon karanlık mod derken discord'tan bahsediyor sandım deniyorum hemen.
Başka uygulamalarda benzer sorun yaşıyor musun?

Karanlık moddan uygulamalara gel discordu kapat.
İşe yaradı arkadaşlar çok teşekkür ederim , ilk olarak üstte ki arkadaş yazdığı için onu işaretliyorum.

Başka uygulamalarda benzer sorun yaşıyor musun?
Hayır sorun düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı