Discord "Mongo. DB connection <monitör> to 18.158.217.92:27017 closed hatası"

NooPlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Discord için bir bot yazıyorum fakat her seferinde çalıştırdığımda bu hatayi veriyor. Sebebi ne olabilir? Herkes kodla alakalı olduğunu yazıyor ama hiçbir hata çıkmıyor ya da bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hata bu:

Dosya Ekleri

• 20201017_220530_HDR.jpg
    20201017_220530_HDR.jpg
    436,1 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
"mongodb" adlı bir modülden kaynaklanıyor. "npm" ile güncellemeyi deneyin.
Bunun dışında bu ip sizin yazdığınız bir ip mi?

Hayır. MongoDB'ye ait bir host adresinin bağlantı ip'si diye düşünüyorum.
Siz de diyorsanız var bi' sorun hocam. Olmadi sabah atarım kodu buraya. Gözüm kan canagina döndü 😑
Yarın bir atayım ilgili bölgeyi hocam isterseniz. Bugün atamam vallahi gözüm alev alıyor...

Hayır. Mongodb'ye ait bir host adresinin bağlantı IP'si diye düşünüyorum.
Siz de diyorsanız var bi' sorun hocam. Olmadi sabah atarım kodu buraya. Gözüm kan canagina döndü 😑

Yarın bir atayım ilgili bölgeyi hocam isterseniz. Bugün atamam vallahi gözüm alev alıyor...

Evvett zamanında bende aynı hatayı alıp çözmüştüm. Lenox botu canlandırmaya çalışırken öncelikle mongodb atlas mı çalışıyor yoksa PC mi host ediyor?
Evvett zamanında bende aynı hatayı alıp çözmüştüm. Lenox botu canlandırmaya çalışırken öncelikle mongodb atlas mı çalışıyor yoksa PC mi host ediyor?

İp olarak kendi botu host ettiğim ıp'ye sunucu bağlantısına izin verdin mi? Eğer onu yaptıysan ve halen olmuyorsa PC'de mongo çalıştırmayı da deneyebiliriz.

Oradaki IP'ye ulaşamıyor. Ben de kendim denedim açılmıyor o ip. Ondan kaynaklı bir probleme benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı