Discord müzik botu kaynak kodları

• Konuyu başlatan Pmw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 5B
Bazı özellikler için başka botlardan yararlandım. Örnek ses kısma, kanala katılma biçimleri. Java öğrenmemin tek amacı Discord botu oluşturmaktı.

Öncelikle Java ile JavaScript arasında fark var söyleyeyim. Projenizi incelediğimde kodlarda bir fark görmedim sadece İngilizce yazılar Türkçe olmuş. Siz kodladıysanız bir şey diyemem ama projeyi de silmişsiniz 🙁

Öncelikle Java ile JavaScript arasında fark var söyleyeyim. Projenizi incelediğimde kodlarda bir fark görmedim sadece İngilizce yazılar Türkçe olmuş. Siz kodladıysanız bir şey diyemem ama projeyi de silmişsiniz 🙁
Silmedim. Projeyi tekrardan düzenleyinceye dek gizliye aldım. Sizin görüşlerinizi dikkate alarak yeni bir tasarım ve kodlamayla geri getireceğim.

Silmedim. Projeyi tekrardan düzenleyinceye dek gizliye aldım. Sizin görüşlerinizi dikkate alarak yeni bir tasarım ve kodlamayla geri getireceğim.

Hocam size tavsiyem kodları yeniden düzenleyin fakat düzenlerken botu editlemeyin. Kodları tamamlayınca düzenlersiniz botu. Ayrıca qeue loop gelir ve ping azaltırsa çok iyi olur benden söylemesi 😀.

JS kullanmadım, Py kullanıyorum bu yüzden sorularım saçma gelebilir :D

Bot birden fazla sunucuda aynı anda ses çalabiliyor mu? Ayrıca ses çalma mantığı nedir? Mesela ben, Selenium ile yazılan kelimeyi YouTube'dan aratıp çıkan ilk sonucu .mp3 olarak indirip onu bilgisayara kaydedip ffmpeg ile de sesli kanalda çaldırmıştım. Ancak birden fazla sunucuda çalışmadı bot, sadece bir kanalda ses çalabiliyor.

JS kullanmadım, Py kullanıyorum bu yüzden sorularım saçma gelebilir :D
Bende Python'a geçireceğim. Ancak Python işleyişini anlamam lazım.
Bot birden fazla sunucuda aynı anda ses çalabiliyor mu?
Evet.
Ayrıca ses çalma mantığı nedir?
Discord.js'den ve Ytdl-core'den faydalanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı