Discord müzik botu

Rythm - The Best Free Discord Music Bot
!play Şarkı İsmi yazarsan istediğin şarkı çıkar.
1589395959149.png

Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış anlaşılmış botu bir arkadaşımın yardımıyla kendim kodladım. Fakat dediğim gibi URL koymadan herhangi bir şarkı çalmıyor. Fotoğraftan anlayabilirsiniz. Ben ise URL olmadan sadece şarkı ismini yazıp çalabilecek bir şekile döndürmek istemekteyim.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2020-05-13 21.51.42.png
    Ekran Resmi 2020-05-13 21.51.42.png
    58,4 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
Arkadaşlar hazırda bir botum var fakat YouTube URL'sini yazmadan çalışmıyor. Ben bunu sadece şarkı ismi yazarak örneğin "!Play (şarkı ismi)" şekliline nasıl getirebilirim?

Kendi botumu kullanıyorum. Eskiden internetten bir altyapı bulup müzik botu yapmıştım. Sunucumuza güvenlikten dolayı başka bot almıyorduk.

Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış anlaşılmış botu bir arkadaşımın yardımıyla kendim kodladım. Fakat dediğim gibi URL koymadan herhangi bir şarkı çalmıyor. Fotoğraftan anlayabilirsiniz. Ben ise URL olmadan sadece şarkı ismini yazıp çalabilecek bir şekile döndürmek istemekteyim.

Arkadaşlar bilen birisi varmadır çok sevinirim. Ne zamandır arıyorum fakat hiç bulamadım.

Arkadaşlar hazırda bir botum var fakat YouTube URL'sini yazmadan çalışmıyor. Ben bunu sadece şarkı ismi yazarak örneğin "!Play (şarkı ismi)" şekliline nasıl getirebilirim?

Geri
Yukarı