Discord Nitro aboneliği 27 liradan 104'e çıktı

1.5 ay önce 10 şubat tarihinde herkese mail gönderildi. İstisnasız herkes zamlı fiyat olan aylık 105 TL üzerinden fiyatlandırılacak.

Yıllık üyeliğe sahiptim. Gelen mail:
Eki Görüntüle 2162859

Hocam direk Nitro gereksiz bir şey hiçbirişe yaramıyor afiş değişip profil değişmek sonucunda 105 lira veriyorsun üstüne 50 lira koy Xbox Game Pass al.

Hocam direk Nitro gereksiz bir şey hiçbirişe yaramıyor afiş değişip profil değişmek sonucunda 105 lira veriyorsun üstüne 50 lira koy Xbox Game Pass al.
Discord teması, ses panelinde her sunucuda ki sesleri kullanma, 500 MB yükleme sınırı ve her sunucuda ki emojileri kullanma. Bunlar yeterli bir sebepti benim için. Başkasını bilemem. 105 TL olan pakete de devam edeceğim.

Discord teması, ses panelinde her sunucuda ki sesleri kullanma, 500 MB yükleme sınırı ve her sunucuda ki emojileri kullanma. Bunlar yeterli bir sebepti benim için. Başkasını bilemem. 105 TL olan pakete de devam edeceğim.

Hocam emin olun ses paneli yerine Soundpad demo kullanın 500 MB yükleme sınırında ya dosya T.C. kullanın ya da clasic Nitro alın 28 lira emojilerde zaten gereksiz sizin fikriniz tabii ama bence boş.

Bu zekalı arkadaşlarımız olmasa Discord fazla büyüyemez çünkü geliri oradan alıyorlar.

Hocam emin olun ses paneli yerine Soundpad demo kullanın 500 MB yükleme sınırında ya dosya T.C. kullanın ya da clasic Nitro alın 28 lira emojilerde zaten gereksiz sizin fikriniz tabii ama bence boş.
Hocam iyi misiniz? Yüksek kaliteli çektiğim fotoğrafları da mı arkadaşıma atarken o sitelere yükleyeyim? 50 MB sınır var. fotoğraflar 60 MB üstü oluyor. Ayrıca anlık olarak herhangi bir program kullanmadan ses basıyorum.
Haberlere göre nitro aboneliği olmayanlara reklam gösterilmeye başlayacak. Size göre gereksizdir düşüncenize saygım sonsuz. Ama lütfen genelleme yapmayın.

Hocam iyi misiniz? Yüksek kaliteli çektiğim fotoğrafları da mı arkadaşıma atarken o sitelere yükleyeyim? 50 MB sınır var. Fotoğraflar 60 MB üstü oluyor.

Bir fotoğraf atmak 105 lira çok gereksiz hocam sizin tercihiniz o tabii ekran açmakta var ama siz ne isterseniz o olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı