Discord Nitro aboneliği yenilenmiyor

halilZZersS

Decapat
Daha fazla  
Discord Nitro aboneliğimin bugün yenileme günü. Fakat kartta para olmadığı için çekememişti. Karta para yükledim fakat yine çekmiyor. Şununla öde dediğim zaman hiçbir şey olmuyor. Normalde 3D secure ekranı gelirdi. Fakat olmuyor. Ne yaptıysam olmadı. Bir türlü yenileyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord Nitro aboneliğimin bugün yenileme günü. Fakat kartta para olmadığı için çekememişti. Karta para yükledim fakat yine çekmiyor. Şununla öde dediğim zaman hiçbir şey olmuyor. Normalde 3D secure ekranı gelirdi. Fakat olmuyor. Ne yaptıysam olmadı. Bir türlü yenileyemedim.

Discord parayı çekemezse ek 3 gün süre veriyor ve günde bir parayı çekmeye çalışıyor. Kartında yeterli para varsa ve limit yoksa yarın gün içinde veya gece çeker.

Discord parayı çekemezse ek 3 gün süre veriyor ve günde bir parayı çekmeye çalışıyor. Kartında yeterli para varsa ve limit yoksa yarın gün içinde veya gece çeker.
Aslında 116 TL para var. Fakat kendim denediğimde olmuyor. O zaman dediğiniz gibi yapayım. Otomatik çekmesini bekleyeyim. Teşekkür ederim hocam.
Nitronuz bitsin tekrar satın alın.
Zaten nitrom dün bitmişti. Bugün işte kartıma para yükleyip denedim olmadı. Email attığımda ise yetersiz bakiye olduğunu söylediler. Oysaki kartta 116 TL vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı