Oyun Discord Nitro Bir Aylık Üyeliğe İkinci Ay Hediye!

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhaba arkadaşlar.

Discord bir kampanya başlatmış. Bir aylık Nitro alımına ikinci ayı hediye ediyor. Ayarlar > Sol menüden Nitro kısmından, bu kampanyaya katılıp katılamayacağınıza bakabilirsiniz. Eğer menüden Nitro seçeğinin yanında "TEKLİF" yazıyorsa, kampanyaya katılabilirsiniz demektir.

Ekran görüntüsü 2022-07-19 104628.jpg

Ekran görüntüsü 2022-07-19 104125.jpg

Kampanya 10 gün sonra bitiyor. Ve şunu da belirteyim: Bu kampanya bazı kişilere gelmemiş, bazılarına gelmiş. Sizde olabilir veya olmayabilir. Mesela bu kampanya bende var.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.

Discord bir kampanya başlatmış. Bir aylık Nitro alımına ikinci ayı hediye ediyor. Ayarlar > Sol menüden Nitro kısmından, bu kampanyaya katılıp katılamayacağınıza bakabilirsiniz. Eğer menüden Nitro seçeğinin yanında "TEKLİF" yazıyorsa, kampanyaya katılabilirsiniz demektir.

Eki Görüntüle 1455955

Eki Görüntüle 1455949

Kampanya 10 gün sonra bitiyor. Ve şunu da belirteyim: Bu kampanya bazı kişilere gelmemiş, bazılarına gelmiş. Sizde de olabilir veya olmayabilir. Mesela bu kampanya bende var.
Nitro classic içinde geçerli mi?

Ücretsiz 3 aylık kullanırsam 1 aylık daha verir mi?
Hayır.

Arkadaşlar daha önce Nitro'ya sahip olup da bu kampanya tekrar Nitro alan var mı? Ben daha önce Discord'un 1 aylık verdiği ücretsiz Nitro'yu almıştım. Daha önce 1 aylık ücretsiz Nitro alıp da bu kampanyayı alan var mı? Ek olarak 1 ay daha hediye verdi mi? Detaylarda ilk alımda geçerlidir diyor. Ben parayla alımdan bahsettiğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı