Discord Nitro Classic kaldırıldı mı?

Bilemiyorum hocam ben iPhone'umdan almıştım kesmemişti hiçbir ücret. 🤔🤔

Bilemiyorum hocam ben iPhone'umdan almıştım kesmemişti hiçbir ücret. 🤔🤔

Hocam peki ben şu an kartı sildim Google'dan Discord'dan tekrar Nitro almaa kalkıştıgımdada kart gözükmüyor sildim yani işte bir para falan kesermi ya da mesela birkaç gün sonra bir daha almaya kalksam ya da Google Play'a ekleyip başka bir şey alsam bir engel çıkartır mı sildigim için Discord ceza falan kesermi fatura.

Hocam peki ben şu an kartı sildim Google'dan Discord'dan tekrar Nitro almaa kalkıştıgımdada kart gözükmüyor sildim yani işte bir para falan kesermi ya da mesela birkaç gün sonra bir daha almaya kalksam ya da Google Play'a ekleyip başka bir şey alsam bir engel çıkartır mı sildigim için Discord ceza falan kesermi fatura.

Bilemeyeceğim hocam, yanlış bilgi vermek istemem.

Hocam sildiğiniz zaman tekrar ödeme yapmıyor hiçbir şekilde %100 garanti vereyim hatta. Silince hiçbir şey olmuyor.

Hocam olay şu baştan anlatırsam klasik Nitro alacaktım 13 buçuk TL'ye PC'den girdim DC'ye baktım yok sonra telefondan girdim orada vardı tıkladım kart bilgilerini girdim sonra pay dogrula dedi dogruladım dogruladıktan sonra 2 TL çekti bende hadi bir şey olmaz falan dedim sonra Discord'a geri dödüğümde hala pay dogrula falan diyordu telefon yeniden başlattım hala diyordu oysaki dogrulanmış gözüküyordu bende sinirlendim kartı sildim Nitro'da alamadım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı