Discord Nitro dolandırıcılığı

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, az önce Discord üzerinden atılan bu linki kişiye ders verme amaçlı yeni Steam hesabı oluşturdum iki faktör açtım IP adresi postama gelsin diye bir de üstüne Discord'a bildirdim Discord hesabı kapansın mümkünse birazdan hesaba giriş yapmaya kalktığında IP adresi düştüğünde de ona biraz scam yapacağım. Korksun bir daha yapmasın nasıl fikir?
Bir de Google'a reportladım siteyi kapanır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, az önce Discord üzerinden atılan bu linki kişiye ders verme amaçlı yeni Steam hesabı oluşturdum iki faktör açtım IP adresi postama gelsin diye bir de üstüne Discord'a bildirdim Discord hesabı kapansın mümkünse birazdan hesaba giriş yapmaya kalktığında IP adresi düştüğünde de ona biraz scam yapacağım. Korksun bir daha yapmasın nasıl fikir?
Bir de Google'a reportladım siteyi kapanır diye düşünüyorum.

Aynısını yedim hesabıda kaptırdım ama adamdan hesabı aldık.

Ben insanların Steam cookies'lerini saçma sapan yerlere vermezler ise hesaplarını çaldıracaklarını zannetmiyorum. Steam'in mobil kimlik doğrulayıcısı ile korunan bir Steam hesabını çalmak çok zor.

Ben insanların Steam Cookies'lerini saçma sapan yerlere vermezler ise hesaplarını çaldıracaklarını zannetmiyorum. Steam'in mobil kimlik doğrulayıcısı ile korunan bir Steam hesabını çalmak çok zor.

İyi bir şekilde kandırırsa adam Steam Guard'lı bile alıyor hesabı kanka.

İyi bir şekilde kandırırsa adam Steam Guard'lı bile alıyor hesabı kanka.
Siz Steam cookies'lerinizi güvenmediğiniz bir siteye veya bir kişiye vermez iseniz hesabınız çalınmaz. Hadi diyelim rat yediniz, O tür çalınmaların da önüne geçmek için ''Mobil Kimlik Doğrulayıcı'' isminde Steam guardınızı aktif ederseniz bir şey yapamazlar.

Siz Steam cookies'lerinizi güvenmediğiniz bir siteye veya bir kişiye vermez iseniz hesabınız çalınmaz. Hadi diyelim RAT yediniz, o tür çalınmaların da önüne geçmek için "mobil kimlik doğrulayıcı" isminde Steam guardınızı aktif ederseniz bir şey yapamazlar.

Geçenlerde GeForce NOW üzerinden Steam hesabı çalınan birini duydum.
Adam Steam hesabını değil GeForce NOW hesabını hedeflemiş oradan iki faktörü de mobil kimlik doğrulayıcıyı da bypass etmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı