Discord Nitro ekran paylaşımı kasıyor

30+Mbps upload ile ben bile bu sorunu yaşıyorum 480p 30FPS açıyorum gene kasıyor diye şikayet ediyor arkadaşlar sürekli yani belli bir çözümü olduğundan emin değilim ama sebebini bilen varsa bende bilmek isterim aynı sorunu yaşayan biri olarak. :D

Eski bilgisayarımda arkadaşın 1080p 60 FPS yayınını izlerken kasıyordu. 720p al dediğimde 720p iken gayet akıcı bir şekilde izliyordum. Upload iyi, bilgisayar iyi ise arkadaşlarında da problem olabilir.

Eski bilgisayarımda arkadaşın 1080p 60 FPS yayınını izlerken kasıyordu. 720p al dediğimde 720p iken gayet akıcı bir şekilde izliyordum. Upload iyi, bilgisayar iyi ise arkadaşlarında da problem olabilir.

Bilgisayarım ASUS TUF A15 Ryzen 7 6800H, 16 GB DDR5 ve 3050 ekran kartına sahibim. Yayın verirken ben baktığımda herhangi bir kasma yok gibi duruyor ama arkadaşlarım sürekli şikayet ediyor ayrıca yayın bazen kendini duraklattığı bile oluyor hatta bu yüzden, 3. parti programlar ile yayın verebilir miyim diye araştırdım ama pek düzgün bir yolunu bulamadım. Farklı sebepler yüzünden format attıktan sonra bile düzelmedi bende Discord ile alakalı olduğunu düşündüm hep hala da emin değilim sebebinden.

Geri
Yukarı