Discord Nitro "Görünüşe göre bir hata oluştu ve o kodu kullanamayacaksın" hatası

Sürprizbozan: Promosyanların hepsini kullanıyorum yazısı için mükemmel video.

Evet biraz böyle oldu gibi 😅

Konu dışı olacak ama toplam kaç tane var şu anda?

6 tane vardı Game Pass ve çeşitli uygulamalardan gelenler, ve Discord'un otomatik ücretsiz verdiği Nitro'yla beraber toplam 14 boosta ulaşabiliyorum.

Bende de aynı hata var , çözdünüz mü siz ?

Bende var da arkadaşın dediği gibi hâla aynı sanırım.

maxresdefault.jpg

Bende var dediğim Nitro var bende o yüzden bakamıyorum. Alt hesap açsam desem sistem IP Adresim de şüpheli hareket bulduğu için hesap açsam Telefon doğrulaması geliyor. Desteğe yazdım hâlâ ısrarla kaldırmıyorlar 10/10 Destek. 👌

Son düzenleme:
Bende de aynı hata var, çözdünüz mü siz?

Bende var da arkadaşın dediği gibi hâla aynı sanırım.

Bende var dediğim Nitro var bende o yüzden bakamıyorum. Alt hesap açsam desem sistem IP adresim de şüpheli hareket bulduğu için hesap açsam telefon doğrulaması geliyor. Desteğe yazdım hâlâ ısrarla kaldırmıyorlar 10/10 destek. 👌

Arkadaşlar sanırım sorunu buldum. Discord promosyonlarından faydalanmak için artık hesabınızın en az 1 aydır kayıtlı olması ve Nitro alınmamış olması gerekmekteymiş. Eğer bunlara rağmen oluyorsa sizi bilemem ama sanırım benim hesabım yeni diye olmuyor.

Bilgi : İninal artık nitro alışverişlerinde kullanıma kapandı arkadaşlar , hata sebebi budur.

Son düzenleme:
Bu hatayı alıyorum. Yardım edebilir misiniz? Kartımda 15 TL var ve yeni hesap, yani önceden Nitro alınmadı.

Eki Görüntüle 1480089
Selam Discord Nitro kod aldım Game Pass Ultimate'den etkinleştirmeye çalışırken ödeme yöntemini girdikten sonra aylık Nitro al butonuna tıklayınca, Resimdeki hatayı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1468112
Hocam sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

İninal Kart'la Nitro alışverişi kapandı artık sanırsam. Papara kartımdan yapıyorum alışverişimi.

Evet İninal Kartla kapanmasının sebebi Nitro dolandırıcılığını engellemek içindi. Çünkü çoğu dolandırıcılıkta İninal Kart kullanılıyordu.

Geri
Yukarı