Discord Nitro hediyesinde karttan para çekilmiş midir?

paWel

Hectopat
Yer
Van Edremit
Daha fazla  
Discord, bedava Nitro aldım 0 TL, hediye ama kendi kartım yerine babamın kartını seçtim. Para çekmiş midir? Biraz çekinmeye başladım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Para Çeksede Yatırması Gerek Eğer Ücretsiz Olduğunuza Eminseniz Ama Babanız Hesap Dökümüne Baksa İyi Olabiliri Oto Aboneliği İptal Edin Açık Kalmasın Babanıza Yazık Olur

Discord, bedava Nitro aldım 0 TL, hediye ama kendi kartım yerine babamın kartını seçtim. Para çekmiş midir? Biraz çekinmeye başladım da.
Birdahaki ay çekmesini istemiyorsanız discord-ayarlar-obonelikler-iptal et yapmanız yeterli olcaktır.

Para Çeksede Yatırması Gerek Eğer Ücretsiz Olduğunuza Eminseniz Ama Babanız Hesap Dökümüne Baksa İyi Olabiliri Oto Aboneliği İptal Edin Açık Kalmasın Babanıza Yazık Olur
27tl den bişey olcagını sanmıyorum.

Çekme ihtimali var, bazen yeni bir kart tanımladığınızda kartın geçerli olup olmadığını kontrol amaçlı 1$ (Türk Lirası olarak eşdeğerini.) çekiyor ancak kısa sürede bu parayı geri iade ediyor.

Çekme ihtimali var, bazen yeni bir kart tanımladığınızda kartın geçerli olup olmadığını kontrol amaçlı 1$ (Türk Lirası olarak eşdeğerini.) çekiyor ancak kısa sürede bu parayı geri iade ediyor.
Yok daha önce bu karttan almıştım

Nasıl kapatıcağım?

Birdahaki ay çekmesini istemiyorsanız discord-ayarlar-obonelikler-iptal et yapmanız yeterli olcaktır.

27tl den bişey olcagını sanmıyorum.
Hocam gizlice yaptığıma kızar o yüzden.

Gizli bir şey Yapmak İyi Değildir Ama Bunu Gizli Tutmak hiç İyi Değildir Ama Merak Etmeyin Çekmez Arkadaşın Dediği Gibi İptal Edin sonra da Kessede Babnıza Koymaz 27TL Kartı Gizlice Kullanabiliyorsanız Çok Dikkat Etmiyordur Nereye Harcadığnı Düşünüp Salar Aman 27TL nE aLINIYOR diye

Yeni konular

Geri
Yukarı