Discord Nitro iade edilir mi?

İlk talep açtığında kaç gün sonra cevap verdiler ve kaç gün sonra iadesi yapıldı? 2 gün geçti de benim. Bugün 3.gün hala cevap yok
Merhaba Berkay,

Senin için işlemleri başlattım ve aboneliğinin iptalini sağladım. İadenin hesabına yansıması 5 ile 10 iş gününü bulabilir.

Not: Bu ödemeyi satın alma işleminden itibaren 5 gün içerisinde bize ulaştığın için tek sefere mahsus iade edebiliyoruz. Gelecekte Nitro aboneliğinin tekrar iade edilmesi maalesef mümkün değil.

Bununla beraber, gelecekte herhangi bir sorun yaşaman halinde lütfen bize ulaşmaya çekinme. Böylelikle sana seve seve tekrar yardımcı olabilirim!

Teşekkürler,
Oliver Wood

Talep oluşturup ulaşınca çözüyorlar problemi. Bilginiz olsun. 44 dk önce bu iletiyi göndermişler. Muhtemelen bir kaç güne ücret, kartıma geri gelir.

Son düzenleme:
İlk talep açtığında kaç gün sonra cevap verdiler ve kaç gün sonra iadesi yapıldı? 2 gün geçti de benim. Bugün 3.gün hala cevap yok
Merhaba Berkay,

Senin için işlemleri başlattım ve aboneliğinin iptalini sağladım. İadenin hesabına yansıması 5 ile 10 iş gününü bulabilir.

Not: Bu ödemeyi satın alma işleminden itibaren 5 gün içerisinde bize ulaştığın için tek sefere mahsus iade edebiliyoruz. Gelecekte Nitro aboneliğinin tekrar iade edilmesi maalesef mümkün değil.

Bununla beraber, gelecekte herhangi bir sorun yaşaman halinde lütfen bize ulaşmaya çekinme. Böylelikle sana seve seve tekrar yardımcı olabilirim!

Teşekkürler,
Oliver Wood

Talep oluşturup ulaşınca çözüyorlar problemi. Bilginiz olsun. 44 dk önce bu iletiyi göndermişler. Muhtemelen birkaç güne ücret, kartıma geri gelir.

Ben de talebimi oluşturdum ama bana gelen mesaj böyle değil. Acaba bu mesaj size gelen ilk mesaj mı yoksa birkaç gün sonra yapılan geri dönüş mesajı mı?

Ben de talebimi oluşturdum ama bana gelen mesaj böyle değil. Acaba bu mesaj size gelen ilk mesaj mı yoksa birkaç gün sonra yapılan geri dönüş mesajı mı?

Sizin para iadeniz yapıldı mı bende az önce gönderdim iade talebimi eğer paranız iade edildiyse kaç gün içinde dönüş yaptılar ve nereden yaptılar ben Discord Support bölümünden geri bildirim gönderdim.

Bu mesaj bana bir kaç gün sonra geri dönüş olarak gönderilen mesajtı. Yaklaşık bi 5-6 gün sonra ise para iadem yapıldı. Kartıma geri yatırıldı para.

Sizin para iadeniz yapıldı mı bende az önce gönderdim iade talebimi eğer paranız iade edildiyse kaç gün içinde dönüş yaptılar ve nereden yaptılar ben Discord Support bölümünden geri bildirim gönderdim.
Talep oluşturduktan 1-2 gün sonra ilgileneceklerine dair mesaj atıyorlar. Sonraki 1-2 gün içerisinde de üst yetkili yukarıda atmış olduğum mesajı atıyor. Talebiniz üzerine iptal işlemi yapıldı, paranız 5-15 gün içerisinde geri hesabınıza yatırılacak şeklinde. Bu mesajın üzerinden yaklaşık 5-6 gün geçince ise para, hesabınıza yatmış oluyor.

Ancak bu işlem sadece 1 defa yapılıyor. Tekrar böyle bir olay yaşarsanız para iadesi yapmayabilirler.

Geri
Yukarı