Çözüldü Discord Nitro için 104.99 TL çekti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sertan Scott

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben 3 Nisan tarihinde Discord Nitro aldım ve normalde 3 Mayıs tarihinde Discord Nitro'mun bitmesi gerekip ödeme alması gerekiyor. Discord benden yaklaşık 19 gündür başarısız ödeme almış ve bugün kartımdan 104.99TL çekti. Abonelikler kısmına girdiğimde ise Discord Nitro'mun 3 Haziran'da tekrar yenileneceğini söylüyor. Normalde kartımdan bugün para çektiyse Nitro'mun 3 Haziran değil de 23 Haziran'da yenilenmesi gerekmiyor mu?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 2.png
    2.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 37
  • 3.png
    3.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 4.png
    4.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Hayır. Başarısız ödeme sırasında da Nitro kullanabildiğiniz için onu da sayıyor. Gayet normal.
Arkadaşlar merhaba. Ben 3 Nisan tarihinde Discord Nitro aldım ve normalde 3 Mayıs tarihinde Discord Nitro'mun bitmesi gerekip ödeme alması gerekiyor. Discord benden yaklaşık 19 gündür başarısız ödeme almış ve bugün kartımdan 104.99TL çekti. Abonelikler kısmına girdiğimde ise Discord Nitro'mun 3 Haziran'da tekrar yenileneceğini söylüyor. Normalde kartımdan bugün para çektiyse Nitro'mun 3 Haziran değil de 23 Haziran'da yenilenmesi gerekmiyor mu?

Mantıken 3 Haziran sen parayı ödememişsin aktif aboneliğinin.
Yeni abonelik yapmadın sonuçta.

Geri
Yukarı