Discord Nitro ne zaman para kesiyor?

diluc

Femtopat
Benim nitrom 30 Haziran tarihinde sonlaniyor. Ama biliyorsunuz ki Nitro 3 gün daha kalmaya devam ediyor. Faturalandirma 30 Haziran 2021'de sonlanacak diyor. Parayi o 3 gunun sonunda mi keser yoksa 30 Haziran da mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor bu yüzden tekrar yazıyorum ve lütfen sadece bilgisi olanlar yazsın. Emin olmak istiyorum çünkü.

Ben 31 Mayıs'ta Discord'un verdiği 1 aylık bedava Nitro'dan aldım. Aldığım gün iptal edip kart bilgilerini sildim. Ne faturalandırma bölümünde ne de Nitro yerindeki ödeme bilgilerinde kart bilgim var. Nitro yerinde: Ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00 / ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor) yazıyor. Faturalandırma bilgisi yerinde ise aboneliğin 30 haz 2021 tarihinde sona erecek diyor. Herhangi bir para çekme işlemi uygulanır mı? Üstelik üstte belirttiğim gibi galiba bedava aldığımdan dolayı $0.00 yazıyor. Aşağıya yaptıklarımın ekran görüntüsünü koyuyorum. Para kesmez değil mi bu yaptığım şeylerden sonra? Aşırı korkuyorum çünkü. 10 dolar az bir miktar değil.

Lütfen bilen ve daha önce bunları yaşamış/yapmış olan biri yazsın.

Dosya Ekleri

• 1623075199324.png
    1623075199324.png
    49 KB · Görüntüleme: 71
  • 1623076125634.png
    1623076125634.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 66
Abi Epic Games bedava veriyor ben babamın kartı ile yapacağımda bilgileri girdiğim anda parayı kesmez demii.

Eğer ödemeyi iptal etmezsen 3 ay sonunda aboneliğin otomatik olarak devam edecektir yani Epic Games 3 aylık bedava Nitro veriyor eğer bu 3 ay içerisinde aboneliğini iptal etmezsen her ay 10$ kesilecek abonelik otomatik yenilendiği için fakat aboneliğini iptal edersen bir sorun çıkmaz. (Şikayetvar'ın sitesinde bu bedava 3 aylık Nitro'yu alırken bazı insanlardan 9TL gibi bir para çekmiş ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum fakat yine de göz önünde bulundurun.)

Geri
Yukarı