Discord Nitro sembolleri

The Laurain

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şimdi ben 3 aylık ücretsiz Nitro almıştım. 2 Boost'u kullandım. 10 Eylül'de bitince Boost'u hemen çekiyor mu yoksa Nitro yenilenince devam ediyor mu?

Hani şu Nitro sembolleri değişkenlik gösteriyor üçgen, dörtgen, altıgen gibi şu an dörtgenim. Nitro bitince tekrar Boost basınca tekrar üçgen mi olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şimdi ben 3 aylık ücretsiz Nitro almıştım. 2 Boost'u kullandım. 10 Eylül'de bitince Boost'u hemen çekiyor mu yoksa Nitro yenilenince devam ediyor mu?

Hani şu Nitro sembolleri değişkenlik gösteriyor üçgen, dörtgen, altıgen gibi şu an dörtgenim. Nitro bitince tekrar Boost basınca tekrar üçgen mi olacak?
Hayır olmayacak. Nitronuzu x serverinde 2-3 ay geçtikten sonra bir başka servere alırsanız profilinizdeki semboller değişir. Nitronuz bittiği zaman semboller de gider.

Diyelim 1 yıldır X serverini boostluyorum. Boost'u X serverinden y serverine alıyorum. Boost rozeti sıfırlanıyor mu?

Eğer o servere 2 adet Boost bastı iseniz ve 1 boostunuzu başka servere aktarırsanız gitmez. Çünkü 1 Boost'unuz 1 yıldır orada Boost'lu olarak kalacak yine de. Ama 2 adet Boost'unuz var ise 2'sini de başka servere aktarırsanız gider.

Ekleme: Eğer o server herhangi bir sebepten kapanırsa ya da siz herhangi bir sebepten ban yerseniz boostunuz silineceği için sembolünüz de silenecektir.

Geri
Yukarı