Discord Nitro Türkiye fiyatı artar mı?

fykan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Discord Nitro fiyatları artar mı? Çünkü bu zivanadan çıktı Discord Nitro'yu Türkiye'den alan yabancıların haddi hesabı yok. Ne Discord ne de FUPS buna dur demiyor. Sonuç ne olur? Sadece Türkiye'de zam gelirse ben Rusya'dan almaya devam ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda her şeyin fiyatı artabilir. Yarının garantisi yok. Garantisi olan tek şey, daha da ucuzlamayacağı.

Discord şu an 18.30 olarak alıyor 1 TL'yi. İleride etiketi değiştirirlerse ne zaman bilmem, artar.

Discord Nitro normalde $9,99 değil mi? Nasıl 18,30 alıyor Doları?

Şu anda her şeyin fiyatı artabilir. Yarının garantisi yok. Garantisi olan tek şey, daha da ucuzlamayacağı.

Discord Nitro normalde $9, 99 değil mi? Nasıl 18,30 alıyor Doları?

Onaylamayı demek istiyor, yani Steam örneğimdeki gibi Ekstrem artarsa bizde kayar miyiz Rusya Brezilya veya hindistana

Merhaba, Discord Nitro fiyatları artar mı? Çünkü bu zivanadan çıktı Discord Nitro'yu Türkiye'den alan yabancıların haddi hesabı yok. Ne Discord ne de FUPS buna dur demiyor. Sonuç ne olur? Sadece Türkiye'de zam gelirse ben Rusya'dan almaya devam ederim.

Dedikleri gibi her şey olabilir ama eğer nitro yoksa epic games ücretsiz veriyor ama kartında 19TL olması lazım bende parayı almadı ama alırsa 1 2 güne geri veriyor sana yoksa almanı öneririm.

Adamlar çok güzel şartlarda yaşıyor. 4 dolar fazla vermemek için uğraştıkları şeylere bak. Olan bize olacak ve Nitro'yu 100 liraya alacağız.

Discord Türkiye üzerinden çok büyük ilgi görüyor yerel fiyatlandırmayı açtıklarında ilk bizlere getirdiler diye hatırlıyorum ya da ilk getirdiklerindeniz. O yüzden bence değişeceğini sanmıyorum. Herkes memnun..

Yeni konular

Geri
Yukarı