Discord Nitro'da 2 takviyeyi de kullanmak şart mı?

Valesh

Decapat
Yer
Kocaeli, izmit
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, Discord Nitro'ya sahibim ve bunun üzerinebilirsiniz 2 takviye veriliyor. Bunlardan 1 tanesini bir sunucuya bastım 1 tanesini kullanmadım, duruyor ve haftaya Discord Nitro'mun süresi dolacak ve karttan yeniden abonelik çekilecek. Böyle olduğunda tekrar ilk aldığım gibi 2 takviye mi veriliyor yoksa o sadece ilk alım için mi geçerli? Bir diğer soru ise bu kullanmadığım 1 takviye var ya, onu yeni fatura kesildiğinde yani 2. ayıma girdiğinde kullanılmamış takviyem gidiyor mu? Yani demek istediğim sadece aldığım ay mı geçerli takviye yoksa onu yeni aya geçene kadar kullanmam şart mı? Cevap verebilirseniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aboneliğini devam ettirdiğin sürece takviyelerde devam eder. (Yanlış anlaşılmasın her abonelik yenilendiğinde 2 takviye gelmiyor, 2 takviye abonelik sürecinde hep sabit.)
Takviye kullanımları da şart değil ve aboneliğin devam ettikçe senden gitmez.
Bir sunucuya takviye basarsan, aboneliğin bitince tekrar yenilersen takviyen o sunucuda kaldığı gibi devam eder.

Aboneliğinizi takviyeli nitro üzerinden devam ettirecekseniz, 2 takviyeniz de size sağlanmaya devam eder. Biri sunucuya bastığınız takviye, diğeri de boştaki takviyeniz şeklinde siz iptal edene kadar sürer.

Mesela 3 yere takviye yapmak istedim 2 tanesini zaten Nitro'dan dolayı yapmıştım 3. için o sunucuya gidip takviye satın almam gerekir değil mi? Veya Nitro'dan dolayı elimdeki 2 sunucuda bulunan takviyeleri ya neyse şu sunucudan sıkıldım diğerine aktarayım diye bir sistem var mı?

Geri
Yukarı