Çözüldü Discord "Numan" Yazınca Çıkan Resim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cangg

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Discord'da arkadaşlarımla konuşurken her "numan" yazdığımda resim çıkıyordu. Bunu normal sandım fakat sonradan sadece bende olduğunu anladım. Bayağı garip geldi, sizde de böyle bir durum var mı? :D
1611348328980.png

1611348582970.png

Çözüm
Discord Nitro'nuz var mı? Benim de bir arkadaşım bu durumu Discord Nitro aldıktan sonra yaşadı. Mesela büyük harflerle BRUH yazdıktan BRUH yerine kendisine siyahi birinin geldiğini söyledi. Bir gün sonra ben kendisine merak edip KEKW yazdım ve sizinde bildiğiniz ekteki kişi çıktı. Sonra fark ettim ki bunların çoğu Twitch Emoteleri. Sizde deneyin. Sıra sıra Twitch Emotelerini deneyin. Çoğu gözükecektir ama sadece sizde.

(Düzenleme: Baktım. Yazdığınız "numan" Twitch Emotesi.)

KEKW
KEKW.jpg
Clickbait konu sanırım.
Hayır hocam gerçekten ayrıca bir insan neden clickbait yapmaya uğraşır ki. :D
1) :numan: yazınca çıkıyor ise sunucu emojisidir.
2) Bir insan neden numan yazar ki?
Hayır "numan" yazınca çıkıyor.
Derste kimya hocasıyla bir espri vardı aramızda, onu Discord'da arkadaşıma yazarken keşfettim.
Bende öyle bir şey olmadı maalesef :).
Bende ondan merak ettim hocam.
BetterDiscord kullanıyor musunuz?
Hayır öyle şeyler kullanmıyorum.
Hocam böyle bir şey olma ihtimali yok.
Artık Discord adresi verme yok sanırsam eğer varsa verebilir misiniz? Kanıtlayayım.
Eğer kullanıyorsanız bununla alakalı, monitör yazınca da monitör resmi çıkıyor mesela onu ayarlayabiliyorsunuz.
Bende çıkmadı.

Discord Nitro'nuz var mı? Benim de bir arkadaşım bu durumu Discord Nitro aldıktan sonra yaşadı. Mesela büyük harflerle BRUH yazdıktan BRUH yerine kendisine siyahi birinin geldiğini söyledi. Bir gün sonra ben kendisine merak edip KEKW yazdım ve sizinde bildiğiniz ekteki kişi çıktı. Sonra fark ettim ki bunların çoğu Twitch Emoteleri. Sizde deneyin. Sıra sıra Twitch Emotelerini deneyin. Çoğu gözükecektir ama sadece sizde.

KEKW
KEKW.jpg

Çözüm

KEKW
Eki Görüntüle 848835
Şimdi anladım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı