Discord özel davet bağlantısı nasıl oluşturulur?

xezcamusa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord sunucumda özel davet bağlantısı bulunmakta ve üyeler kendine özel davet bağlantısı nasıl oluşturacak? PC de var fakat mobilde bulamıyorum.

1678112759435.png

Arkadaşlar Discord sunucumda özel davet bağlantısı bulunmakta ve üyeler kendine özel davet bağlantısı nasıl oluşturacak? PC de var fakat mobilde bulamıyorum.

Eki Görüntüle 1692109
Mobilde yok diye biliyorum denemediğim ama işe yarayacağını düşündüğüm bir şey var o da Discord'a tarayıcıdan masaüstü sitesi seçerek girin eğer pc ile aynı arayüz çıkarsa oluşturabilirler.

Gencler en çok davet yapan kişiye nakit ödüllü çekiliş yapacağım şu an benım sunucuya ozel olan URL'den gelen davetlerı bot saymıyor o yuzden uyelerın kendıne ozel davet baglantısı acıp yapması gerekıyor bu da mobılden yapılıyor mu bulamadım ben.

Gencler en çok davet yapan kişiye nakit ödüllü çekiliş yapacağım şu an benım sunucuya ozel olan URL'den gelen davetlerı bot saymıyor o yuzden uyelerın kendıne ozel davet baglantısı acıp yapması gerekıyor bu da mobılden yapılıyor mu bulamadım ben.
Dediğim gibi telefondan tarayıcı üzerinden Discord'a masaüstü sitesi seçerek dener misiniz hocam.

Geri
Yukarı