Discord özel sunucu daveti nedir?

Tyrist

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba, Discord üzerinden arkadaşımla özel sohbetimden bana bir kanala katılma linki gelmiş. Tıkladım kanala katıldım. Arkadaşım bana o linki atmadığını söyledi, hesabın çalınmış olabileceğinden şüphelendik. Bende. O linke tıkladım. Ben bir sunucuya davet ettiğimde link Discord. gg/özelkod şeklinde gidiyor. Onun linki şıu şekildeydi discord.com/invite/özelkod. onun linki direkt olarak davet ettiği sunucuda sesli odaya aldı beni.
Bu link normal mi? Arkadaşım atmadıysa başka birisi attı o linki bana. Kontrol etti başka kimseye mesaj gitmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sunucu 14 adet takviye alınca 3.seviye olur bu sayede özel davet bağlantısı yapabilir.
1712181792187.png

Link normal gibi duruyor. Public DC sunucularının kendine özel linkleri bulunuyor. Üstelik ses kanallarının da linkini yollayabiliyorsun.

Başka arkadaşla deniyoruz sürekli discord. gg olarak atılıyor davet linki. sadece o arkadaşımda discord.com/invite/kod seklinde.

Hocam konuda sorulan soru bu değil, ayrıca bu şekilde sormanız hoşta değil.
Arkadaş kendisine gelen invite linkinin normal bir invite linkinden discord.com/invite/adres şeklinde farklı olduğundan bahsetmiş.

Hocam konuda sorulan soru bu değil, ayrıca bu şekilde sormanız hoşta değil.
Arkadaş kendisine gelen invite linkinin normal bir invite linkinden discord.com/invite/adres şeklinde farklı olduğundan bahsetmiş.
1-Sorulan soru aslında bu.
En basiti Valorant sunucusundan örnek vereyim.
(Technopat 'ta .gg 'yi birleşik yazamadığım için ayrı olarak belirttim.)
discord. gg/valorant
yazdığınız zaman daveti görürsünüz. :)
Dicord. gg, Discord.com 'un kendi kısaltmasıdır trendyolun ty'si gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-Sorulan soru aslında bu.
En basiti Valorant sunucusundan örnek vereyim.
(Technopat 'ta .gg 'yi birleşik yazamadığım için ayrı olarak belirttim.)
discord. gg/valorant
yazdığınız zaman daveti görürsünüz. :)
Dicord. gg, Discord.com 'un kendi kısaltmasıdır trendyolun ty'si gibi.
Sunucuda nitro yokmuş. Arkadaşımda da yok.

Geri
Yukarı