Discord OwO bot nedir?

onurcalti

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu OwO bot nedir bilen var mı DC botu.

Benim admin sunucuya aldı benim bende hiç anlamam nedir ne işe yarar?

Bana bir zararı dokunurm mu?
Şimdiden teşekkürler.

Şimdiden teşekkürler.
Hayır bir zararı dokunmaz.

Owo bot, owo cash adındaki sanal parayla blackjack, slot gibi oyunları oynamanızı sağlar. Bunlar kesinlikle gerçek para değildir ve gerçek paraya dönüştürülemez.

(En azından doğru anladıysam, bildiklerimi size aktardım yanlış ise düzeltirseniz iyi olur.)

Sunucunun yönetimi, düzenleme, karşılama, ileti filtreleme vs. gibi faydalı diyeceğim işlevleri yok, değil mi? Eğlence amaçlı sadece?

Sunucunun yönetimi, düzenleme, karşılama, ileti filtreleme vs. gibi faydalı diyeceğim işlevleri yok, değil mi? Eğlence amaçlı sadece?
Evet, yani ben öyle biliyorum eğer farklı bir botdan bahsediyorsak bilemem. Birde botun fotoğrafını atarmısınız emin olmak istiyorumda. %90 owo cash botundan bahsediyoruz ama riske gerek yok.

Evet, yani ben öyle biliyorum eğer farklı bir botdan bahsediyorsak bilemem. Birde botun fotoğrafını atarmısınız emin olmak istiyorumda.
Eee konu sahibi arkadaş yaparsa... Benim artık kullanmadığım bir sunucuda vardı. Üye olduğum sunuculara teklif etsem mi, ne işe yarıyor diye merak ettiğim için sordum.

Şimdiden teşekkürler.

Bir kumar botu aman bulaşmayın zamanında benim arkadaşlar sürekli oynardı neymiş diye bende bir bakayım dedim o günden beri bırakamıyorum anca param bittiğinde bırakabiliyorum :D yanlış anlamayın gerçek para değil kendi parasıyla yazı tura blackjack slot oynayabiliyorsunuz kendi 1 milyon parası gerçek hayatta 10TL'ye denk geliyor.

Bir kumar botu aman bulaşmayın zamanında benim arkadaşlar sürekli oynardı neymiş diye bende bir bakayım dedim o günden beri bırakamıyorum anca param bittiğinde bırakabiliyorum :D yanlış anlamayın gerçek para değil kendi parasıyla yazı tura blackjack slot oynayabiliyorsunuz kendi 1 milyon parası gerçek hayatta 10TL'ye denk geliyor.
Hiç sormayın hocam :D ben bir ara 1 saatde 100k'dan 5m civarına birşeye çıkıp 5dk'da batmıştım. Ama öyle bulaşmayın denecek kadar birşey yok sonuçta gerçek para ile bir ilgisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı