Discord owo bot takım önerisi

Lunex_frt

Centipat
Daha fazla  
1655817830472.png

1655817850485.png

1655817865106.png

1655817876552.png

1655817887710.png

1655817900449.png

1655817912635.png

1655817933661.png

1655817945374.png

1655818010975.png

Çok SS var kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim saldırganlar da büyücü ve savaşçıyı gösterıyorlar ama hangisini kullanacağım bilmiyorum ne yapmalıyım sizce takımımı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana bir hayvanın özelliklerine bakarsan yani wd hayvanadı yazarsan öğrenebilirsin bilmiyorsan ilk demek istiyorum ss ile;
4.png

Sırası ile bir hayvanın burda ne olduğnu nasıl olduğnu atak gücünü manasını canını falan gösteriyor. Bunu öğrendiğni varsayarak devam ediyorum. Mesela owl yani L de bulunan (legend) owl`un özelliğini anlatıyorum.
1655818988209.png
Adı umursama :D.
H can demekti yukarıdaki ilk fotoğraf gibi bunun canı çok değil ama owoya yeni başlayanların tercih ettiği şey manasıda çok değil 1 manası buda ateş etmesi gibi düşünebilirsin (ateş etme hızı). Şimdide bir uzak nişancı/büyücüyü göstermek istiyorum.
1655819057713.png

Bak alttaki mavi O simgesi büyücü/okçu atağı gösteriyordu yani uzak bunu koyduğun takıma tank yada atak koymazsan bu hemen ölür çünkü canı yani H si yok bunun. Şimdide bir atak göstermek istiyorum.
1655819154106.png

Buda canı idari eder atağı idari eder bir atak. Şimdi son bir tane daha şey göstermek istiyorum sonra başka konuya geçeceğim.
1655819244611.png

Buda mesela bir can doldurma yani büyücü gözüyle bakılıyor ve işlevi böyle. Canı az manası çok büyücü hasarı çok gördüğün gibi. Şimdi sana klasik takımları yazmak istiyorum.
Tank-büyücü-büyücü
Atak-büyücü-büyücü vs diye gidiyor bunun ayrıntısını istersen atarım. Şimdi bu hayvanlara ne takılması gerektiği konusuna başlıyorum. Yukarda ilk bahsettiğim owl tankına ben bunu takıyorum;
1655819393633.png
Ben owl kullanmıyorum ama buda bir tank çeşitlerinden birisi. Bak L nin yanında tank bildiğmiz resmi var bu tanklara takılıyor yanındada bi yeşil renkli bişey var bunun ne anlama geldiğni bende bilmiyorum bilenler eklerse seviniriz. Şimdide can dolduran yani ss adını verdiğmiz itemi atıyorum;

1655819523485.png
M nin yanında bir fotoğraf var onu nasıl tarif edeceğim bilmiyorum buna can doldurma itemi yani ss diyoruz ve yanındada bi insan fotoğrafı var onun pasifi mi bilmiyorum -evet weaponların pasifleri pasif olmayanları hayvana göre değişiklikleri var bunu bende bilmiyorum yardım alıyorum ne kadar owo ile iç içe olsamda, yardım ederseniz seviniriz- sana bir sunucu atmak istiyorum eğer kurallara aykırı değilse (sosyal kurallarına aykırı değilse) benim sunucum değil owo adına kurulmuş türk bir sunucu yardımlar var çekilişler var (amacım kakıttırmak değil bende ordam yararlanıyorum sende yararlan) Başka soru varmı bilmiyorum ha bu arada wws diye bişey var bunu ne kadar biriktirirsen bu wcl (günlük görev), wq (yenileniyor buda gün gün) Çok ayrıntı var o sunucu eğer sosyal adına sorun olmazsa atabilirim orada sana ellerinden geleni yapacaklardır eminim. Ben o sunucu sayesinde başladım ve şuan
1655819897503.png

Böyle bir zoo`m.
1655819930765.png

Böylede takımım var ve gördüğün gibi 341 yaptım bu büyük bir streak değil bu arada. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Ben sana bir hayvanın özelliklerine bakarsan yani wd hayvanadı yazarsan öğrenebilirsin bilmiyorsan ilk demek istiyorum ss ile;
Eki Görüntüle 1426881
Sırası ile bir hayvanın burda ne olduğnu nasıl olduğnu atak gücünü manasını canını falan gösteriyor. Bunu öğrendiğni varsayarak devam ediyorum. Mesela owl yani L de bulunan (legend) owl`un özelliğini anlatıyorum.
Eki Görüntüle 1426883Adı umursama :D.
H can demekti yukarıdaki ilk fotoğraf gibi bunun canı çok değil ama owoya yeni başlayanların tercih ettiği şey manasıda çok değil 1 manası buda ateş etmesi gibi düşünebilirsin (ateş etme hızı). Şimdide bir uzak nişancı/büyücüyü göstermek istiyorum. Eki Görüntüle 1426886
Bak alttaki mavi O simgesi büyücü/okçu atağı gösteriyordu yani uzak bunu koyduğun takıma tank yada atak koymazsan bu hemen ölür çünkü canı yani H si yok bunun. Şimdide bir atak göstermek istiyorum.
Eki Görüntüle 1426887
Buda canı idari eder atağı idari eder bir atak. Şimdi son bir tane daha şey göstermek istiyorum sonra başka konuya geçeceğim.
Eki Görüntüle 1426888
Buda mesela bir can doldurma yani büyücü gözüyle bakılıyor ve işlevi böyle. Canı az manası çok büyücü hasarı çok gördüğün gibi. Şimdi sana klasik takımları yazmak istiyorum.
Tank-büyücü-büyücü
Atak-büyücü-büyücü vs diye gidiyor bunun ayrıntısını istersen atarım. Şimdi bu hayvanlara ne takılması gerektiği konusuna başlıyorum. Yukarda ilk bahsettiğim owl tankına ben bunu takıyorum;
Eki Görüntüle 1426890Ben owl kullanmıyorum ama buda bir tank çeşitlerinden birisi. Bak L nin yanında tank bildiğmiz resmi var bu tanklara takılıyor yanındada bi yeşil renkli bişey var bunun ne anlama geldiğni bende bilmiyorum bilenler eklerse seviniriz. Şimdide can dolduran yani ss adını verdiğmiz itemi atıyorum;

Eki Görüntüle 1426892M nin yanında bir fotoğraf var onu nasıl tarif edeceğim bilmiyorum buna can doldurma itemi yani ss diyoruz ve yanındada bi insan fotoğrafı var onun pasifi mi bilmiyorum -evet weaponların pasifleri pasif olmayanları hayvana göre değişiklikleri var bunu bende bilmiyorum yardım alıyorum ne kadar owo ile iç içe olsamda, yardım ederseniz seviniriz- sana bir sunucu atmak istiyorum eğer kurallara aykırı değilse (sosyal kurallarına aykırı değilse) benim sunucum değil owo adına kurulmuş türk bir sunucu yardımlar var çekilişler var (amacım kakıttırmak değil bende ordam yararlanıyorum sende yararlan) Başka soru varmı bilmiyorum ha bu arada wws diye bişey var bunu ne kadar biriktirirsen bu wcl (günlük görev), wq (yenileniyor buda gün gün) Çok ayrıntı var o sunucu eğer sosyal adına sorun olmazsa atabilirim orada sana ellerinden geleni yapacaklardır eminim. Ben o sunucu sayesinde başladım ve şuan
Eki Görüntüle 1426903
Böyle bir zoo`m.
Eki Görüntüle 1426906
Böylede takımım var ve gördüğün gibi 341 yaptım bu büyük bir streak değil bu arada. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.
anlayan birine bezniyorsun yardımcı olduğun için teşekkür ederim ama benim isteğim bende olan hayvanlar ve weapon lar ile bir takım önerisi idi ne hayvan kullanayım ve ne weapon kullanmalıyım onu söylersen büyük iyiliğin dokunur

anlayan birine bezniyorsun yardımcı olduğun için teşekkür ederim ama benim isteğim bende olan hayvanlar ve weapon lar ile bir takım önerisi idi ne hayvan kullanayım ve ne weapon kullanmalıyım onu söylersen büyük iyiliğin dokunur
Hayvanların pasifleri ile ilgili pek bilgim yok hangi hayvana hangi weapon takılmalı biliyorumda pasiflik konusunda anlayamadım.

Hala yardıma ihtiyacınız varsa yardım edebilirim.

Bana yardımcı olabilirsiniz bu pasiflik vesaire nedir istediğim silaha istediğim pasifi vesaire takabiliyor muyum?
Hayır, eğer ki saldırı silahınız (yay, kılıç, vampiric staff veya başka silahlar) varsa, pasif olarak Manatap kullanmanız gerekiyor. Yay ve kılıç da manatap dışında STR de güzeldir gibi gibi. Bir çok detay var.

Yeni konular

Geri
Yukarı