Discord owo botunun level sistemi

EmrehanEmre

Femtopat
Daha fazla  
Son zamanlarda içinde bulunduğum bir Discord sunucusunda Owo'ya başladım. Bayağıdır oynuyorum fakat hala level sistemini anlamış değilim. Level sistemi nasıl çalışıyor, komut mu yazmak gerek yoksa sadece mesaj yazsak oluyor mu? XP almak için mesajları kaç saniyede bir atmak gerek? Detaylı şekilde bilen biri varsa yazsın.

Son zamanlarda içinde bulunduğum bir Discord sunucusunda Owo'ya başladım. Bayağıdır oynuyorum fakat hala level sistemini anlamış değilim. Level sistemi nasıl çalışıyor, komut mu yazmak gerek yoksa sadece mesaj yazsak oluyor mu? XP almak için mesajları kaç saniyede bir atmak gerek? Detaylı şekilde bilen biri varsa yazsın.
Levelden bahsediyorsan mesaj yazarak veya oynayarak artıyor.

Her mesajda ne kadar XP veriyor peki? Daha doğrusu o kanaldan kanala değişiyor mu ya da bir ayar verebiliyor muyuz? Çünkü ben günde ortalama 3-4 saat oynuyorum, belki de 1000'den fazla hunt yapıyorum ama hiç XP farkı olmuyor.

Her mesajda ne kadar XP veriyor peki? Daha doğrusu o kanaldan kanala değişiyor mu ya da bir ayar verebiliyor muyuz? Çünkü ben günde ortalama 3-4 saat oynuyorum, belki de 1000'den fazla hunt yapıyorum ama hiç XP farkı olmuyor.
O çıkan artık pet midir denir bende uzun süredir oynamıyorum. Onların nadirliğine göre artıyor xp. Geçen zgorilla çıkardım. 100000 xp falan geldi. Zgorilla mıydı başka birşey miydi hatırlamıyorum.

O çıkan artık pet midir denir bende uzun süredir oynamıyorum. Onların nadirliğine göre artıyor XP. Geçen zgorilla çıkardım. 100000 XP falan geldi. Zgorilla mıydı başka bir şey miydi hatırlamıyorum.

Ben o XP'yi kastetmiyorum. Hani wxp yazınca, profilde gözüken XP. Bildiğim kadarıyla senin dediğin takımın XP'si. Daha doğrusu hayvanların leveli.

Geri
Yukarı