Discord oynanılan oyun gözükmüyor

dark2323

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord'da bir oyuna giriyorum. Oyuna girdigimde Discord'da oynanılan oyun yazmıyor. Resimler önceden normal çalışıyordu şimdi olmuyor. Oyuna girdigimde oynanılan oyun yazmıyor. Sadece alta oynadıgım oyunun yayın tuşu var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,7 KB · Görüntüleme: 203
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleyen: Moderatör:
Discord ayarlarına girin. Etkinlik durumu kısmından mevcut etkinliği göster seçeneğini açın.

Arkadaşlar Discord'da bir oyuna giriyorum. Oyuna girdigimde Discord'da oynanılan oyun yazmıyor. Resimler önceden normal çalışıyordu şimdi olmuyor. Oyuna girdigimde oynanılan oyun yazmıyor. Sadece alta oynadıgım oyunun yayın tuşu var.

Her oyunda göstermiyor ayarlara girin altta etkinlik durumu kısmına girin ekle kısmından oyunun ismini yazın halihazırda hemen oyun çıkıyorsa tıklayın oyuna.

Her oyunda göstermiyor ayarlara girin altta etkinlik durumu kısmına girin ekle kısmından oyunun ismini yazın halihazırda hemen oyun çıkıyorsa tıklayın oyuna.

Etkinlik yerinde oynadıgım var CS oynuyorum etkinlik bölümünde oynadıgım oyun yazıyor ama oynuyor yazısı yok bütün oyunlarda girdigim programlarda oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı