Discord mobilden oynanılan oyun nasıl gösterilir?

TheIntruder911

Centipat
Selam, Discord'da biliyorsunuz ki bilgisayardan bir oyun oynadığımızda bu etkinlik durumunda örneğin Minecraft oynuyor olarak gözükür. Ben bunu mobilden denediğimde ise etkinlik durumumda herhangi bir şey gözükmediğini fark ettim. Discord son sürüme güncel ve ayarlardan gerekli izinleri verdim. Telefonumun markası tecno pova ld7. çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Discord'da biliyorsunuz ki bilgisayardan bir oyun oynadığımızda bu etkinlik durumunda örneğin Minecraft oynuyor olarak gözükür. Ben bunu mobilden denediğimde ise etkinlik durumumda herhangi bir şey gözükmediğini fark ettim. Discord son sürüme güncel ve ayarlardan gerekli izinleri verdim. Telefonumun markası tecno pova ld7. çözümü nedir?
Mobilde oynadığınız oyunu gösteremiyorsunuz diye biliyorum. Samsung kullanıcısı iseniz Game Launcher olması lazım ona girdiğinizde Discord Bağlama seçeneği var. Ordan Discordunuzu bağlarsanız oynadığınız oyun Discord üzerinde gözükür.

Düzeltme: Samsung kullanıcısı değilmişsiniz yani gösteremezsiniz.

Telefonda discord göstermek bile ızdırap hocam. Bazen tarayıcıdan girmek gerekiyor bazen dili değiştirmek gerekiyor. Yaptıktan bir süre sonra gidiyor tekrar. Uğraşmaya değmez.

Ben denemedim. Siz kurcalayarak yapabilirsiniz belki.
Uygulamanın amacı sunucu bilgilerini takip etmek.
1673794960392.png

Geri
Yukarı