Discord oyunun logosunu göstermiyor

yiğitkerim

Decapat
Daha fazla  
Selam yukarıda belirttiğim gibi resimde de görüldüğü gibi oyun logosu çıkmıyor. Oyunu Steam üzerinden aldım detaylara çok takılırım böyle boş beleş konu açtığım için kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-24 115817.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-24 115817.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 75
Selam yukarıda belirttiğim gibi resimde de görüldüğü gibi oyun logosu çıkmıyor. Oyunu Steam üzerinden aldım detaylara çok takılırım böyle boş beleş konu açtığım için kusura bakmayın.

Bazı oyunların logosu Discord veritabanında kayıtlı olmayabiliyor. Bu sorun hakkında bir şey yapılcabileceğini pek zannetmiyorum.

Sol altta mikrofon susturma, ayarlar panelinin olduğu yerin üstünde oyun çıkıyor mu? Orada simge gözüküyor mu?

Ekran görüntüsü büyük ihtimalle oradan alınmış. Bende Doom Eternal oynarken logo görünmüyordu bayağı kahrolmuştum 😅

Ekran görüntüsü büyük ihtimalle oradan alınmış. Bende Doom Eternal oynarken logo görünmüyordu bayağı kahrolmuştum 😅

Ekran görüntüsünün oradan alınmadığı belli. Bir önceki mesajda senin ve @raigod isimli arkadaşın verdiği bilgi yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran görüntüsünün oradan alınmadığı belli. Bir önceki mesajda senin ve @raigod isimli arkadaşın verdiği bilgi yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Verdiğimiz bilgi tamamıyla yanlış değil. Reddit postunun yorumlarında dedikleri gibi sol alttaki. ICO ikonu bilgisayardan çekilirken profilinizde görünen oyun aktivitesi ikonu Discord'un veritabanından çekiliyor. Bu bilgiler ışığında yorumlarımız tamamıyla yanlış değil.

Çözülmedi Steam bağlantısını kesmek gailba arkadaşın dediği doğru

Yeni konular

Geri
Yukarı