Discord panel nedir?

Discord üzerinde bir bot vardı yanlış hatırlamıyorsam. O bot sayesinde insanların TC, adres, anne ve baba adı öğrenilebiliyordu.

Aslında panelden korunmanın yöntemleri tam olmasada var. Sanal dünyadaki insanlara adınızı soyadınızı vermemek, yaşadığınız yeri söylememek, telefon numaranızı vermemek gibi şeylere dikkat ederseniz seni bulma olasılıkları azalır. Ama bir kişide adın soyadın varsa seni her türlü bulabilir.
E postam adım ve soyadımı içeriyor bu sorun olur mu?
Ve bazı uygulamalarda 2. doğrulama olarak telefon numarası kullanıyorum?

E postam adım ve soyadımı içeriyor bu sorun olur mu?
Ve bazı uygulamalarda 2. doğrulama olarak telefon numarası kullanıyorum?
Uygulamalarda sorun olacağını sanmıyorum (güvenliyse) fakat birisi hesabınıza giriş sağlarsa tehlikedesinizdir. İsminiz ve soy isminiz çok nadir değilse sorun olmaz hocam e postadan.

Herkesin verileri internette halay çekiyor zaten şu an. Yapmanız gereken şeyler: Güçlü şifre kullanmak, her yerde aynı şifreleri kullanmamak, 6 ay ya da yılda bir şifre değiştirmek ve 2AD’Yi açmak.

Gmail hesabınızda çok önemli şeyler yoksa yeni mail oluşturabilirsiniz. Bahsettiğiniz oyundaki veri sızıntısından kimsenin sizin T.C'nizi bulmakla uğraşacağını sanmıyorum.
Şahsen bende düşünmüyorum ama e-mail hesabım giriş sağladığım ve kullanmakta olduğum çoğu siteye bağlı. Google:Şifreniz, Google'dan kaynaklanmayan bir veri ihlalinde açığa çıktı
Bu uyarıyı aldıktan sonra belirli şifrelerimi değiştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı