Discord paneli üzerinden en fazla ne yapılır?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, 1 saat önce Discord sunucumuza bi' çocuk geldi, işte tüm bilgilerinizi buldum, sunucunuza RAT gelecek, 3 güne sunucu kalmaz, panelciyim vs. saçmaladığını biliyorum fakat merak ettiğim şu, bunun gibiler herhangi bir bilgi vermeden, sadece Discord üzerinden en fazla ne yapabilirler?

Merhaba, 1 saat önce Discord sunucumuza bi' çocuk geldi, işte tüm bilgilerinizi buldum, sunucunuza RAT gelecek, 3 güne sunucu kalmaz, panelciyim vs. saçmaladığını biliyorum fakat merak ettiğim şu, bunun gibiler herhangi bir bilgi vermeden, sadece Discord üzerinden en fazla ne yapabilirler?

Bir şey yapamaz, tamam kanka he öyle yaparsın deyip atın sunucudan. Zamanında benimde T.C'mi falan buldular sadece bulmakla kaldılar tabii. 🤭

Bana bilmediğim bir şey söyle de geç, takılacak insanlar değiller. Bilgi konusuna gelirsek 7 yaşındaki Efe de küçük bir araştırmayla çoğu bilgini ele geçirebilir. Gerisi zırva.

Max t.c bulurlar bazı seri no bulabiliyor ama 9 yaşındaki çocuklar yapamaz öyle şeyleri.
Bir şey yapamaz, tamam kanka he öyle yaparsın deyip atın sunucudan. Zamanında benimde T.C'mi falan buldular sadece bulmakla kaldılar tabii. 🤭
Kardeşim ben odana RAT yolluyorum yesin seni Max yaşı 12 bence çok takma. Senin sunucun ne üzerine peki. Daha RAT ne bilmiyorlar bile.
Yok bir şey yapamayacağını biliyorum. Çok dalga geçtim hatta Touch Blue vs. :D. Merak ettiğim en fazla ne bulabilir ve nasıl bulabilir? Çok uğraşınca dedi hatta işte senin bilgilerini yaycam vs. Ben de dedim aynen aynen

bişey yapamazlar eli olan herkeste artık neredeyse panel var. hiç bişeyi bilmiyorsa hemen açığını bulup şikayet edersiniz.

Banla gitsin. Boş insanlar. Keşke şunlardan birisi bana denk gelse ya. Bir kere de bana gelsinler ya. Ne güzel, güle oynaya siber suçlara giderdim.
Bana bilmediğim bir şey söyle de geç, takılacak insanlar değiller. Bilgi konusuna gelirsek 7 yaşındaki Efe de küçük bir araştırmayla çoğu bilgini ele geçirebilir. Gerisi zırva.
Bir kaç tc, telefon no vs. atmış, kendi akrabalarınki herhalde :D. Daha ismimi vs. bilmiyor, kafadan tc yazıp atmış oraya.

Geri
Yukarı