Discord ProBot durduk yere şarkı geçiyor

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Discord'da ProBot ile müzik dinliyorum ve ProBot bazen takılıyor. Bazen hiç takılmıyor bazen ise sık şekilde takılıyor. İnternet bağlantım sürekli stabil biçimdeyken yapıyor bunu. Fakat asıl sorunum ProBot'un durduk yere dinlediğim şarkıyı yarıda bırakıp diğer şarkının ortalarında bir yerde başlatması. Daha açık anlatacak olursam dinlediğim müzik bir anda takılıyor, biraz ses kesiliyor ve ardından sıradaki şarkı ortalarından çalmaya başlıyor.

Webden giriyorsan uygulamadan, uygulamadan giriyorsan webden girmeyi dene. Ya da niye probotdan dinliyon abi, diğer botlardan dinle. gerçi groovy olayından sonra mee6yle chipden başka düzgün müzik botu kalmadı ama olsun.

Webden giriyorsan uygulamadan, uygulamadan giriyorsan webden girmeyi dene. Ya da niye probotdan dinliyon abi, diğer botlardan dinle. gerçi groovy olayından sonra mee6yle chipden başka düzgün müzik botu kalmadı ama olsun.
ProBot'a alışkın olduğumdan ondan dinliyorum. :D Fakat şu sıralar sıkıntı çıkarmıyor ProBot. Sorunum kendiliğinden çözüldü denilebilir yani.

Geri
Yukarı