Discord rozet hatası

Allison

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 22 Mayıs tarihinden beri aboneyim ve resimde gördüğünüz gibi aşağıda bir adet Nitro kredisi var ve şu an classic kullanıyorum dün aşağıda ki Nitro kredisinin kullanıma geçmesi lazımdı normal şartta ama geçmedi ve Nitro kredisinde kaybolduktan sonra diyor peki benim profilimde ki 22 Mayıs'dan beri abone rozeti sıfırlanır mı sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210724_130152.jpg
    Screenshot_20210724_130152.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 352
Son düzenleyen: Moderatör:
Olayı tam anlamadım ancak, Nitro kredisi dediğiniz şeyi Nitro üyeliğiniz biter bitmez kullanırsanız rozet gitmez. Nitro'nun git-gel yapma durumunda rozeti sıfırlanır.

Nitro süreniz bitince eklenecek. Rozetiniz sıfırlanmaz. Discord Nitro bitince 3 gün yenileme süresi veriyor. Bu sürede nitro kredisi kullanıma geçeçek.

Nitro süreniz bitince eklenecek. Rozetiniz sıfırlanmaz. Discord Nitro bitince 3 gün yenileme süresi veriyor. Bu sürede nitro kredisi kullanıma geçeçek.
rozet gitti buna çok üzüldüm ve nitronun bitmesine rağmen nitroyu kullanmaması komik bir olay gitti 2 aylık emek sorunun bende olma ihtimali nedir şimdi yeni konuda oluşturacağım merak ettim bakalım

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210725_164854.jpg
    Screenshot_20210725_164854.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 119

Geri
Yukarı