Discord yeni rozet nasıl alınır?

Merhaba, bende dün yaptım 14:00 gibi baktığımda hala bi gelişme yok alamıyorum rozeti 24 saatin dolması mı gerekiyor?
Hocam hem bilgisayardan hem de mobilden yapanlar için metot göstermiş. Videoyu dikkatlice izleyip uygulayın. Ben de denedim yarın gelirse görürüz zaten.

Tesekur ederim 24 saat sonra alabiliyorum:D
Ne durumda aldın mı dostum?

Merhaba, bende dün yaptım 14:00 gibi baktığımda hala bi gelişme yok alamıyorum rozeti 24 saatin dolması mı gerekiyor?

Ne durumda aldın mı dostum?
1668445625927.png

Ben 2 gün önce denedim. Bu gün kontrol ettim gelmiş rozet.

Benim kendi botum vardı. Zamanında kurcalayıp bir şeyler eklediğim. Onu aktif ettim 2 gün sonra verdi.

Botun eğik çizgi komutunu desteklemesi gerekiyor sanırım. Arkadaşımda var oradan biliyorum. Ayrıca geliştirici rozetine sahip olmak gerekmiyor.

@megu konu dışı olacak ama attığınız resimdeki anime karakterinin tam ismi nedir?

Biraz araştırdım ve botta slash olması gerekiyormuş ve bir bot yapıp altyapıdan yaptim ve bota bir slash ping komudu koydum 24 saat sonra alabilirim diyorlar umarım alabilirim yine de teşekkür ederim yanlış bilmiyorduysam onaylanmış bot rozeti alima kapaliydi ama bilmiyorum.

O scam hocam. 24 saat sonra alamıyorsunuz. Python main.py altyapısını Discord algılamıyor. .js altyapılı bot kurarsanız direk o ekran gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı