Discord onaylanmış bot rozeti nasıl alınır?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar benim bir Discord botum var öyle boş boş duruyor bende dedim ki boş duracağına rozet alayım nasıl alabilirim bu onaylanmış bot rozetini acaba?

Active developer rozeti mi?

(İtem satış gibi yerlerde 10 tl ye satıyorlar uğraşmak istemiyorsan alabilirsin)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam arkadaşlar benim bir Discord botum var öyle boş boş duruyor bende dedim ki boş duracağına rozet alayım nasıl alabilirim bu onaylanmış bot rozetini acaba?
250 sunucuya dahil olunca doğrulanabiliyor.

Active developer rozeti mi?

(İtem satış gibi yerlerde 10 TL'ye satıyorlar uğraşmak istemiyorsan alabilirsin)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır mavi bot doğrulama rozetinden bahsediyorum bu rozeti aldım çoktan. Sağ olun cevabınız için.

75 farklı sunucuda olacak ve en az 1 geçerli komudu olacak diye biliyorum.
Aktif geliştirici rozeti almak kolay, en az 1 geçerli komudu olsun botun. Daha sonra ise 48 saat içerisinde Discord Developer Portal — API Docs for Bots and Developers alabilirsiniz.

Not: 75 farklı sunucu sizin sunucunuz olmayacak.

75 değil mi?

Geçerli komut ne demek / yazdığımda çıkan herhangi bir şey sayiliyorsa var.

Aktif geliştirici rozetim var.

Bahsettiğiniz aktif bot geliştirici rozetini bot sunucuda olmadan almanın bir yolu var mı? 2 3 yıldır açık bir botum var bana hala rozet düşmedi yeni bot açan tanıdıklarıma direkt düşüyor ama.

Bot yapıyosun sunucuna alıyosun 5 6tane komut kullandırıyon botuna 2 3gün bekle active developer yerinden başvuru yap alırsın büyük ihtimal

Benim de botum var onaylanmış bot rozeti ne oluyor bir ekran fotoğrafı atar mısınız bende alayım.

Bende onu almak için çalışıyorum yukarıda yazmış bir arkadaş bak mesajına görünüşüde böyle bir şey.

Bahsettiğiniz aktif bot geliştirici rozetini bot sunucuda olmadan almanın bir yolu var mı? 2 3 yıldır açık bir botum var bana hala rozet düşmedi yeni bot açan tanıdıklarıma direkt düşüyor ama.

YouTube'da videolari var hocam kolayca bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-02-21-58-22-142_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-02-21-58-22-142_com.android.chrome.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı