Discord Rythm geri döndü!

EfeAkkaya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistemi ne sen sor ne ben söyleyeyim.
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: Z11
Telefon: S20FE
GamePad: GC30 V2
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Rythm’in yeniden lansmanı, Discord’a bir etkinlik uygulaması olarak geri dönecek ve arkadaşların bir kez daha birlikte müzik dinlemesine olanak tanıyacak.

Rythm’in yaratıcısı Yoav Zimet, “Önceki bot yinelemesinden farklı olarak, bunda aslında tam bir kullanıcı arayüzü var” diye açıklıyor.

“Daha önce yaşadığınız deneyimin aynısına sahipsiniz, böylece ortak bir sıra oluşturabilir ve arkadaşlarınızla birlikte dinleyebilirsiniz, ancak artık şarkı ekleyebileceğiniz, müziği kontrol edebileceğiniz ve albüm resmini görüntüleyebileceğiniz gerçek bir tam kullanıcı arayüzü var.” Bana; Winamp ve MP3 paylaşım hizmetlerinin altın çağını hatırlatan bir müzik görselleştiricisi bile var

Discord elini resmi olarak attığı şeyden para istiyor. Nitro zorunluluğu koyar demiştim ama daha da şaşırttı. İstediğin müziği açmak ve kullanmak için aylık 5 dolar para vermen gerekiyor. Vermezsen saçma sapan müziklerin olduğu hazır radyoları kullanabiliyorsun.
1718140086532.png

1718140094761.png

Çok az (özellikle Türkçe) şarkı var. Sizlerin de belirttiği gibi 5 dolar aylık çok saçma, 5 dolar buna vermek yerine 3 dolara Spotify premium aile paketi alır arkadaşlarımla ortak istediğimi dinlerim mesele eğer birlikte dinlemekse. Ses kalitesi olarak zaten yetersiz. Keşke hiç yapmayıp groovy gibi bıraksalardı. Hiç değilse marka ismini zedelemezlerdi.

Geri
Yukarı