Discord ses gitmiyor ve gelmiyor

RedemptionK

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Discord uygulamasında herhangi bir çağrıya girdiğimde uzun süre RTC bağlanıyor diyor. Ses bağlantısı kuruldu dedikten sonra ne ses gidiyor ne de ses geliyor. Ayrıca sol altta internetin simgesinin yanında "Discord mikrofonunu kullanıyor" yazıyordu, şimdi yazmıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, (laptop kullanıyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses ayarları --> Ses denetim masası burada kulaklık ve mikrofonunuz varsayılan olarak ayarlı değilse ses alışverişi olmaz. Eğer varsayılan olarak ayarlıysa ve yine ses gitmiyorsa da başka bir fikrim yok.

Herkese merhaba, Discord uygulamasında herhangi bir çağrıya girdiğimde uzun süre RTC bağlanıyor diyor. Ses bağlantısı kuruldu dedikten sonra ne ses gidiyor ne de ses geliyor. Ayrıca sol altta internetin simgesinin yanında "Discord mikrofonunu kullanıyor" yazıyordu, şimdi yazmıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, (laptop kullanıyorum).

Hocam öncelikle Discord'un ayarlarına bakın mikrofonların hepsini sınayın VC de sağırlık yemediğinize dikkat edin

Yeni konular

Geri
Yukarı