Discord ses gitmiyor

yasNbae

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmak isteyen bir liseli
Webden sesim gidiyor fakat uygulamadan gitmiyor. (Discord güncellemesi vardı, onu yaptıktan sonra sesim gitmemeye başladı uygulamadan.)

:D

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-25_205936.png
    resim_2021-05-25_205936.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 126
Ayarlar>ses ve görüntü kısmına girin ve kullandığınız kulaklığı seçin.

Eki Görüntüle 1040739

Ses ayarları sıfırlanmış olabilir, ses ayarlarına göz atmanı öneriyorum.

Ayarlardan giriş ve çıkış ayarları arada sıfırlanıyor onu ayarla.

Evet eskisiyle aynı yaptım fakat hala aynı değişen bir şey yok arkadaşlarımın sesleri geliyor fakat benim sesim gitmiyor burada bile yeşil rengi falan olmuyor kontrol ettirdiğimde.
1621966332384.png

Yeni güncellemeden sonra bir sorun olmuş olabilir. Büyük ihtimal düzeltilecektir.

Bende onu düşündüm daha sonra düzelir diye ama ciddi bir proje üstünde çalışıyorduk Discord'dan o yüzden ne kadar hızlı o kadar çabuk düzeltebilirsem diye buraya konu açtım.

Bende onu düşündüm daha sonra düzelir diye ama ciddi bir proje üstünde çalışıyorduk Discord'dan o yüzden ne kadar hızlı o kadar çabuk düzeltebilirsem diye buraya konu açtım.

Discord çok ilgili bir firma. Bir sorunu çok hızlı çözerler. Eğer sorun seninle ilgiliyse direkt Discord'un yardım merkezinden destek talebi aç. Çok ilgili ve samimi bir şekilde sorunuzu çözeceklerdir.

YasNbae'nin anlattığı tüm sorunların aynısını yaşıyorum bir Update geldi onu yaptım daha sonra ses gitmemeye başladı Steam'den sesim gidiyor, Web'den de gidiyor. Yeniden yükledim , ayarları kontrol ettim ama yok olmadı.
Sorunu çözersen lütfen buraya yazar mısın?

Geri
Yukarı