Çözüldü Discord ses kesilmeleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan Cihan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, oyunlarda konuşurken sesimde sıkıntı yok. Windows ses kaydedicide de sesim çok net ve hiç kesilmiyor ama gel gelelim Discord'a, Discord'da ses denediğimde sesim çok kötü geliyor ve sesim sürekli kesiliyor. Arkadaşlarıma da ses kötü gidiyormuş, sebebi ne olabilir?

Çözüm
Krisp açık ise böyle bir sorun olabilir tam adı krisp gürültü azaltıcı açık ise kapamanı öneririm.

Siz bu ayara bakmamı söyleyince ben de bu ayarın biraz daha aşağısına indim ve orada yankı engelleme adlı özelliğin açık olduğunu gördüm. Tek tek denerken fark ettim ki sorun bu özelliğin açık olmasındaymış. Kapatınca düzeldi. Sorunu tam olarak söylemediniz ama soruna giden yolda yardımcı oldunuz. Çok teşekkürler.
Krisp açık ise böyle bir sorun olabilir tam adı krisp gürültü azaltıcı açık ise kapamanı öneririm.

Siz bu ayara bakmamı söyleyince ben de bu ayarın biraz daha aşağısına indim ve orada yankı engelleme adlı özelliğin açık olduğunu gördüm. Tek tek denerken fark ettim ki sorun bu özelliğin açık olmasındaymış. Kapatınca düzeldi. Sorunu tam olarak söylemediniz ama soruna giden yolda yardımcı oldunuz. Çok teşekkürler.

Çözüm
Önemli değil ben teşekkür ederim.

Geri
Yukarı