Discord şifre nasıl değiştirilir?

cyber001

Decapat
Arkadaşlar Öncelikler Herkese merhaba,

Discord'u kurarken telefon numarası ile cep telefonuma kurdum ve bir müddet kullandıktan sonra mail adresi eklemek veya PC'den açmak için denediğimde şifremi unuttuğumu fark ettim. Şifremi telefon numarası ile değiştirme sansım var mı ya da ne yapmam gerekiyor şifremi değiştirebilmek için. Şu an için mobilden hesabıma erişimim var ancak herhangi bir değişiklik yapamıyorum şifremi hatırlayamadığım için.

Arkadaşlar öncelikler herkese merhaba,

Discord'u kurarken telefon numarası ile cep telefonuma kurdum ve bir müddet kullandıktan sonra mail adresi eklemek veya PC'den açmak için denediğimde şifremi unuttuğumu fark ettim. Şifremi telefon numarası ile değiştirme sansım var mı ya da ne yapmam gerekiyor şifremi değiştirebilmek için. Şu an için mobilden hesabıma erişimim var ancak herhangi bir değişiklik yapamıyorum şifremi hatırlayamadığım için.

Bildiğim kadarıyla şifreni unuttuysan değiştirmen için şifreni bilmen onu bilmiyorsan Discord desteğe yazarak sorunun cevabına ulaşabilirsin.

Arkadaşlar öncelikler herkese merhaba,

Ayarlar-kullanıcı ayarları-şifre doğrulama-şifre değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı