Discord silinen sohbet nasıl tekrar bulunur?

Mantıken de pratiken de silinen sohbetteki mesajları bulamazsınız. Çünkü silinmişler.

Fakat öyle değilmiş. Tüm verilerinizi talep edebiliyorsunuz sanırım.

Mesajları falan silmedim, soldaki çarpı var ya hani sohbet kutuları oradaki çarpıya tıkladım sadece.
Tamam işte. O kullanıcıya bir şekilde ulaşıp DM kutusuna düşürebilene kadar yazışmalarınızı görmenin bir yolu bulunmuyor, yalnızca verilerinizi talep edip sizin yazdıklarınızı görebilirsiniz.

Verileri boşu boşuna istemeyin zaten alamazsınız Discord kendi veritabanından siliyor. Bunu ancak btrdiscord ile 3. parti messageloggerv2 ile yapabilirsiniz ben yapıyorum ama yakalanırsanız Discord'dan IP ban yersiniz ve hesabınız kapanır. Çünkü bu discord.com/terms ve https://discord.com/privacy'e aykırıdır.
Edit: Sadece dmi kapattıysanız ortak sunucunuz var ise CTRL k yapıp kullanıcının adını yazarak bulabilirsiniz.
Ha bu arada verileri alsanız bile okuyamazsınız çünkü direk Discord'un veritabanından alınıp maille yollanıyor ben denedim fakat uğraşmayın boşuna.

Verileri boşu boşuna istemeyin zaten alamazsınız Discord kendi veritabanından siliyor.
Ha bu arada verileri alsanız bile okuyamazsınız çünkü direk Discord'un veritabanından alınıp maille yollanıyor ben denedim fakat uğraşmayın boşuna.
Verilerimi isteyip 2017'den kalma mesajlarımı nasıl okudum o zaman?
Veritabanından silindiği falan yok, ayrıca gayet güzel okunabiliyor da. Bilginizin olmadığı konularda mesaj yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı