Discord spam nasıl önlenir?

sudekaval

Femtopat
Daha fazla  
Discord hesabım 2 ay önce aniden kapatıldı. Hiçbir şey yapmamıştım. Yeni hesap açtım. Bugün tüm arkadaşlarıma ve üye olduğum sunuculara link göndermiş. Virüslü linkler olur ya işte şu oyun bedava gibisinden. Ben yollamadım. Önceki hesabımda büyük ihtimalle bu tarz bir olaydan dolayı kapatıldı. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. 2 aşamalı doğrulama da açıktı. Ayrıca hesabıma başkası girdiğinde bana mail geliyor ama gelmedi. Birisi hesabıma giriş yapmıyor ama nasıl olduğunu anlayamadım. Bilgisayarıma da yeni format attım virüsle alakası olduğunu sanmıyorum. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

1.png
3.png

1627039157693.png

Sunucu üyelerinden gelen direkt mesajlara izin ver seçeneğini kapatın. Size arkadaşınız olmayan kimse ekleyemiyecek.

API ile sizin hesabınıza erişebilir. Son kez hesap değiştirin. Aynısı olursa bilgisayarınız ile alakalıdır. Tanımadığınız kişilerin attğı giflere, videolara, fotoğraflara, mp3 dosyalarına sakın bakmayın.
Siz fotoğrafları çok incelemediniz herhalde.
Eki Görüntüle 1115963
Bende yeni gördüm hocam. 😀
Bir talep gönder – Discord Buyurun Discord'a talep gönderin daha iyi. (Türk ekip var Türkçe gönderin daha iyidir)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı