Discord Spotify dinlenen müziğin görünmemesi

KaanCan5959

Centipat
Ben 2 senedir Discord kullanıyorum. Hesabımı Spotify ile ilişkilendirdim, herhangi bir sorun yoktu yakın zamana kadar, şimdi bağlı olmasına rağmen gözükmüyor fakat Google Chrome'dan açtığım zaman orada gözüküyor. Var mıdır bunun bileni? Bahsettiğim şey Discord'da isminizin yanına Spotify dinliyor yazması ve şarkının gözükmesi.

Dinlediğin şarkı orada gözükse ne olur gözükmese ne olur? 😂
Discord'u baştan yüklemeyi deneyebilirsin.

MSN'nin yerine hâlâ güçlü bir alternatif üretilmiş değil bana göre. 😀

Arkadaşlar Win 10 için çözüm ü buldum PC'nize Spotify'i indirip kurduysanız Windows tuşuna basınca keşfet kısmında Spotify çıkıyor ona tıklayın o kendisi birkaç yükleme kurma işlemi yapıyor bilgilerinizi aktarıyor ondan sonra dinlediğiniz şarkılar Discord'da durum olarak gözüküyor

Ben 2 senedir Discord kullanıyorum. Hesabımı Spotify ile ilişkilendirdim, herhangi bir sorun yoktu yakın zamana kadar, şimdi bağlı olmasına rağmen gözükmüyor fakat Google Chrome'dan açtığım zaman orada gözüküyor. Var mıdır bunun bileni? Bahsettiğim şey Discord'da isminizin yanına Spotify dinliyor yazması ve şarkının gözükmesi.
Öncelikle discord ile spotify hesabınızı bağlayın. Sonra Spotify>ayarlar cihaz yayın durumu'nu aktif etmeniz lazım.
Eğer telefon üzerinden yapacaksanız:

Geri
Yukarı