Discord sürekli donuyor

Eren29

Decapat
Daha fazla  
Bundan 1 gün önce aynı soruyu sormuştum, donanım ivmesi kapattığımda donma sorununu kısa bir süre yaşamadım. Bugün yine aynı sorunu yaşıyorum. Özellikle DM'den resim veya video attığımda çok sık yaşıyorum. Donanım ivmesi kapalı. Bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun düzeliyor. Bunun nedeni nedir ve çözümü nasıl?

Bundan 1 gün önce aynı soruyu sormuştum, donanım ivmesi kapattığımda donma sorununu kısa bir süre yaşamadım. Bugün yine aynı sorunu yaşıyorum. Özellikle DM'den resim veya video attığımda çok sık yaşıyorum. Donanım ivmesi kapalı. Bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun düzeliyor. Bunun nedeni nedir ve çözümü nasıl?

Son güncellemede bende de aynı sorun oldu çözümünü bulamıyorum.

Hocam ilk olarak sil yükle yapın düzelmezse Discord ayarlarından GPU ivmesini kapatın yine olmadı diyelim Google'dan girin bir de çok sunucunuz varsa gereksizleri silin.
milyonlarca kere sil yükle yaptım olmadı
gpu ivmesini kapattım yine olmadı
googledan giriyorum gereksiz sunuculardanda çıktım ama yok olmuyor
milyonlarca kere sil yükle yaptım olmadı
gpu ivmesini kapattım yine olmadı
googledan giriyorum gereksiz sunuculardanda çıktım ama yok olmuyor
bu gidişle artık kalıcı olarak googledan gireceğim

Tekrar giriş yapmanız gerekecek:

Çalıştırı açın %appdata% yazın ve aratın. Discord klasörünü silin.
* Belki düzelebilir. *

( Bu işlemlerde Discord kapalı olsun. )

Geri
Yukarı