Discord sunucu alımından fatura kesilir mi?

Tamam, olayı anlıyorum, zaten cevabı da söyledim, ya şikayet edeceğim de ya da direk blokla git.

Ama benim anlamadığım olay bu noktaya nasıl geldi. Cidden öğrenmek istiyorum. Birisi DC server için başkasına niye para verir, hem de bir kere değil, kira şeklinde.

Tamam, olayı anlıyorum, zaten cevabı da söyledim, ya şikayet edeceğim de ya da direk blokla git.

Ama benim anlamadığım olay bu noktaya nasıl geldi. Cidden öğrenmek istiyorum. Birisi DC server için başkasına niye para verir, hem de bir kere değil, kira şeklinde.

Server kalabalık herhalde bu da ne yapacaksa kiraladı işte.

DC servere para vermeği bende anlamadım ama DC'den IPS'ini çekip panelden bilgilerine erişmişler bende başındada demiştim sunucuda kayıtlılar mı diye arkadaş dönerse yardımcı olmaya çalışacağım.

Discord'da sunucu almıştım, almadım aslında kiraladım sonra artık param çıkmayınca bıraktım, adamlar diyor sana sattık ödeyeceksin falan bir yerden ailemin numarasını bulmuşlar yazıyorlar. Fatura keseceğiz falan diyorlar, ne yapayım bir şey yapabilirler mi? Bende hiçbir şey yok, sunucuyla almadım. Yani sunucuyu kuruculuk adamda.

Adını soyadını herhangi bir şekilde verdin mi? Parayı nasıl attın? Parayı attın yer muhtemelen Papara veya ininaldir orada para gönderirken senin ve gönderidğin kişinin ismi soy ismi gözükür eğer ayarlardan gizlilik açmadıysan muhtemelen oradan soyadını görüp panelden bakmışlardır ama dünyada Türkiye'de senin isim ve soy ismine sahip binlerce kişi var korkutuyolar muhtemelen engelleyin geçin.

Bir şey yapamazlar.

Katılıyorum artı olarak Discord supporta yazın IP adresini dava açın tehdit eden kişiye ve o kişinin diğer ortaklarınada dava açın Discord Support davaya IP adresini veriyorlar diye biliyorum yapamazlar zaten en fazla VoIP veya smsbomb atarlar tehdit ettiği yazının ekran görüntüsünü alın hem supporta hem de dava açarsanız kanıt olarak sunabilirsiniz (kendi düşüncem dava açın sunucu kirasının çok katını davadan alırsınız para cezasına dönerse)

Katılıyorum artı olarak Discord supporta yazın IP adresini dava açın tehdit eden kişiye ve o kişinin diğer ortaklarınada dava açın Discord Support davaya IP adresini veriyorlar diye biliyorum yapamazlar zaten en fazla VoIP veya smsbomb atarlar tehdit ettiği yazının ekran görüntüsünü alın hem supporta hem de dava açarsanız kanıt olarak sunabilirsiniz (kendi düşüncem dava açın sunucu kirasının çok katını davadan alırsınız para cezasına dönerse)

Sadece screen shoot almayın eğer siteden giriyorsanız uygulamayı indirip uygulamadan girin ve bir tane kayıt uygulaması ile ekran kayıtı alın videosunu çekin hem incele yaptın diye itiraz edemezler hem de video kaydı varsa daha güçlü olur.

Hocam toplu bir yanıt vereyim Discord sunucu + CS:GO sunucusu bende sunucuyla alakalı hiçbir şey kalmadı yani zorla bana ödetmeye çalışıyor bende yok diyorum ödiceksin falan diyor yoksa kötü olur falan diyor.

Adını soyadını herhangi bir şekilde verdin mi? Parayı nasıl attın? Parayı attın yer muhtemelen Papara veya ininaldir orada para gönderirken senin ve gönderidğin kişinin ismi soy ismi gözükür eğer ayarlardan gizlilik açmadıysan muhtemelen oradan soyadını görüp panelden bakmışlardır ama dünyada Türkiye'de senin isim ve soy ismine sahip binlerce kişi var korkutuyolar muhtemelen engelleyin geçin.

Evet maalesef sunucuya kayıt olurken veriliyor ve hatta paparadanda gözüküyor.

Ücreti bir siteden mi ödüyordun yoksa para göndererek mi? Ayrıca ilk defa taksit taksit sunucu alındığını duydum. Sıkılıp taksitleri ödemeyerek adamları dolandırmışsın.

Discord'dan yolluyordum Papara numarasına.

Muhtemelen bir şey yapamazlar kart bilgilerini vermedigin sürece. Ve tckimlik.

Hocam telefon numarasını buldularsa T.C.'de buldular demek.

Hocam toplu bir yanıt vereyim Discord sunucu + CS:GO sunucusu bende sunucuyla alakalı hiçbir şey kalmadı yani zorla bana ödetmeye çalışıyor bende yok diyorum ödiceksin falan diyor yoksa kötü olur falan diyor.

Evet maalesef sunucuya kayıt olurken veriliyor ve hatta paparadanda gözüküyor.

Discord'dan yolluyordum Papara numarasına.

Hocam telefon numarasını buldularsa T.C.'de buldular demek.

Heriflerin adları soyadları falan herhangi bilgilerini biliyor musun sende panel al panelden bak tehdit et veya engelle ama mesaj geçmişini silme sakla eğer bir şey olursa ailene söle böğle böğle oldu diye.

Heriflerin adları soyadları falan herhangi bilgilerini biliyor musun sende panel al panelden bak tehdit et veya engelle ama mesaj geçmişini silme sakla eğer bir şey olursa ailene söle böğle böğle oldu diye.

Neden haklıyken haksız olayım şu an haklıyım adamların panelden baktıkları vs. belli ben şu an şu soruyu soruyorum fatura kesebilirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı