Discord sunucu ismi önerisi

Goril

Hectopat
Discord üzerinden oyun sunucusu açmak istiyorum ve XXX Game, XXX oyun vb. şekilde ve başka yerden özenilmiş, çalınmış isimler olmasın kısaca orijinal isim istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord üzerinden oyun sunucusu açmak istiyorum ve XXX Game, XXX oyun vb. şekilde ve başka yerden özenilmiş, çalınmış isimler olmasın kısaca orijinal isim istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)
Biz ilk açtığımızda sadece kendi mahallemizden çocukluk arkadaşlarımız vardı. Sunucunun adı mahallemizin adıydı, inağzıydı. Daha sonra metin 2 ye başladık lonca sunucusu oldu, sunucunun adıda inağzıydı. Şimdiyse bayağı büyüdük hala inağzı, hatta bizleri görmeden bizleri çok seven insanlara inağzıspor forması, atkısı bile dağıtıyoruz. Kısacası sunucunun adı mahallemizin adıydı, şimdiyse gelen herkes sanki inağzı mahallesinde oturuyor yada inağzıspor'u destekliyor.. Yaşasın inağzı. :)

Hangi oyunlar olacağı, hangi cinsiyete yaşa hitap edeceği, nasıl bir ortam olacağı, sizin isminiz veya nickiniz, sade ve şık mı olacak bir kelimeden uzun normal bir isim mi olacak bayağı bilgi gerekli.

Benim sunucumun adı burası merkez fight Club'dı. Sonradan Sedat Peker'in mekanı yaptım. Arkadaşlarımada Sedat Peker'in videolarında bahsettiği malum kişilerin isimlerini verdim çok güzel oldu bence.

Hangi oyunlar olacağı, hangi cinsiyete yaşa hitap edeceği, nasıl bir ortam olacağı, sizin isminiz veya nickiniz, sade ve şık mı olacak bir kelimeden uzun normal bir isim mi olacak bayağı bilgi gerekli.

Popüler olan çoğu oyun olacak (örneğin: Genshin Impact, Minecraft vb.) Cinsiyet ve yaş konusunda bir şey bilemem aktif bir ortam olmasını istiyorum, 2 tane aktif olarak kullandığım Discord hesabım var dilute ve welky Nick'im, sade ve şık olması güzel olur.
Biz ilk açtığımızda sadece kendi mahallemizden çocukluk arkadaşlarımız vardı. Sunucunun adı mahallemizin adıydı, inağzıydı. Daha sonra Metin2'ye başladık lonca sunucusu oldu, sunucunun adıda inağzıydı. Şimdiyse bayağı büyüdük hala inağzı, hatta bizleri görmeden bizleri çok seven insanlara inağzıspor forması, atkısı bile dağıtıyoruz. Kısacası sunucunun adı mahallemizin adıydı, şimdiyse gelen herkes sanki inağzı mahallesinde oturuyor ya da inağzıspor'u destekliyor. Yaşasın inağzı. :)

Bende öyle bir isim düşünmüştüm ama hürriyet diye oyun sunucusu ismi mi olur :)
Ganiyarına birliği.

Güzelmiş kullanırım belki teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı