Discord sunucudan ayrılınca mesaj atamama sorunu

metiner21

Decapat
Makaleler
1
Mesajın iletilemedi çünkü alıcı ile herhangi bir sunucu paylaşmıyorsun veya paylaşılan sunucunda direkt mesajları devre dışı bıraktın, alıcı sadece arkadaşlardan direkt mesaj kabul ediyor veya alıcı tarafından engellendin.

Bunu sadece sen görebilirsin — bu mesajı sil.

Öncelikle şöyle açıklayayım arkadaşım sunucudan ayrılıncf mesaj atarken böyle bir hata alıyorum Ayarlardan bi ayarı açtım veya kapattım sanırım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sunucudan ayrıldı Mesaj atamıyorum. Hangi ayarı kapatırsam mesaj atabilirim? " Sadece arkadaş ekledikten sonra çıkınca mesaj atabiliyorum"

Not: Onda herhangi bi sıkıntı yok. Ben mesaj atamıyorum benlik sıkıntı. Onlarda bana atamıyor, Kısacası Sunucudan ayrıldıgında engellenmiş gibi oluyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşının tekrar sunucuya katılması gerekir. Veya, arkadaşını Discord'dan eklemeniz gerekir. Çünkü Discord'un bir güvenlik şeyi gereği bu durumlarda mesaj gönderilmiyor.

Sanırım bu kısmı kastediyorsunuz.

414793

Resimde gözüken ayarları açıp kapatıp dener misin?
Screenshot_7.png

Bazı kişiler sadece arkadaşlardan gelen mesajları açabiliyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar bilmiyorum. O kişiler bu ayarı açarsa sen ayar değiştirsen bile bir şey yazamıyorsun. Konuşmak istediğin kişiye de söyle o da ayarlarını kurcalasın.
Ayrıca şu bağlantıda daha detaylı bilgiye yer verilmiş.

Son düzenleme:
Abicim gizlilik ve güvenliğe gir, sunucu üyelerinden gelen direkt mesajlara izin ver. Aç. Oldu bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı