Discord sunucumu kapatmalı mıyım?

Müneccim miyiz kardeşim, nereden bilelim sana avantajları ne dezavantajları ne? Bize ne kapatıp kapatmamandan?
Neden bu kadar ofansifsiniz anlamıyorum, bize ne kapatıp kapatmamandan dediğin zaman havalı bir insan olmuyorsun. Bu sitenin amacı bir şeyler sormak ve o sorularda insanların fikrini almak, sen bir konuda insanlardan yardım istediğin zaman insanlar sana bize ne dememiş, yardım etmeye çalışmış. Örnek :
Öncelikle selam, Windows 10 kullanıyorum ve format atmak istediğimden bir USB'e Rufus ile Windows 8.1 kurulum yaptım, 8.1i kuruyorum ancak alttaki hata geliyor.
USB'ni çıkar reset at diyor, USB çıkarıyorum bilgisayarı kapatıp açıyorum ancak karşıma başka bir şey çıkıyor. Ne yapacağım ben? Günüm zehir oldu. Bilgisayarcıya verecek 40-50 TL param da yok.

Sen böyle bir konu açmışsın, şimdi gelsem ben o konunun altına bize ne senin hatandan bir Windows kurmayı bile bilmiyorsun desem hoş olur muydu ?

Neden bu kadar ofansifsiniz anlamıyorum, bize ne kapatıp kapatmamandan dediğin zaman havalı bir insan olmuyorsun. Bu sitenin amacı bir şeyler sormak ve o sorularda insanların fikrini almak, sen bir konuda insanlardan yardım istediğin zaman insanlar sana bize ne dememiş, yardım etmeye çalışmış. Örnek:
Öncelikle selam, Windows 10 kullanıyorum ve format atmak istediğimden bir USB'e Rufus ile Windows 8.1 kurulum yaptım, 8.1i kuruyorum ancak alttaki hata geliyor.
USB'ni çıkar reset at diyor, USB çıkarıyorum bilgisayarı kapatıp açıyorum ancak karşıma başka bir şey çıkıyor. Ne yapacağım ben? Günüm zehir oldu. Bilgisayarcıya verecek 40-50 TL param da yok.

Sen böyle bir konu açmışsın, şimdi gelsem ben o konunun altına bize ne senin hatandan bir Windows kurmayı bile bilmiyorsun desem hoş olur muydu?

İkisi aynı şey mi arkadaşım, dalga mı geçiyorsunuz benimle? Sizi piyango ile mi yolluyorlar?
Forum görevlisi yok mu bu sitede?

İkisi aynı şey mi arkadaşım, dalga mı geçiyorsunuz benimle? Sizi piyango ile mi yolluyorlar?
Forum görevlisi yok mu bu sitede?
Söylemin çok saçma olduğu kadar da yanlış. "Senin sunucuyu kapatmandan bize ne" ne demek ya? Bu kadar mı değersiz birinin fikir almaya çalışması?
Biri benim hakkımda karar mı alıyor arkadaşım o konuda? Dalga mı geçiyorsunuz?
Kimse başkasının adına karar almıyor, fikir veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı