Discord sunucumu nasıl geliştiririm?

Böyle yaparak daha fazla üye kaybeder bu kadar katı kural fazla bence.
Çekiliş sunucularına bakarsan hepsi böyle yapıyor. Adam çekilişe katılacak sonra çıkacak ee, aktiflik nerede? Çekiliş olunca da geri gelecek. Böyle düzensiz, kötü bir stabilite olur ve sunucu daha da kötüleşir. Bu kurallar gayet iyi.

Sunucunuzu büyük pub sunucular gibi yapın kanalları vs. büyük pub sunucularda kişilere DM'den reklam yapın, Spotify Premium gibi çekilişler yapın.

Hazırda 20 tane 50k owo cash ve 1 tane Discord Boost var. Kişilere DM'den reklam yapmak isterdim ama sunucularda banlıyorlar. Yan hesabımla yapayım diyeceğim banlı. Bir bot tasarlayıp bir sunucudaki tüm insanlara özelden atmasını sağlamayı düşünüyordum. Acaba Discord'dan ban yer miyim diye korkuyorum.

Hazırda 20 tane 50k owo cash ve 1 tane Discord Boost var. Kişilere DM'den reklam yapmak isterdim ama sunucularda banlıyorlar. Yan hesabımla yapayım diyeceğim banlı. Bir bot tasarlayıp bir sunucudaki tüm insanlara özelden atmasını sağlamayı düşünüyordum. Acaba Discord'dan ban yer miyim diye korkuyorum.

Reklam yapabilirsiniz ama kimse gelmez tahminimce çevremde böyle olaylar oluyordu kimse gelmiyordu +suncuduan banlanıyordum.

150k owoya 1X Spotify Premium sat. Veya Minecraft Premium. Ben sana Minecraft veririm.

Bot tasarladığınız zaman Discord kullandığınız hesabı banlayacaktır. Boost'lu Nitro çekilişi yapın. Server list sunucuları var o sunucuların içinde büyük sunucuların invite linklerini paylaşıyorlar. Teker teker hepsindeki kullanıcılara özelden "Boost'lu Nitro çekilişi ve güzel ortam için: (invite linkiniz)" gibisinden mesajlar atın.

Geri
Yukarı